Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes olyan lánnyal járnom akibe nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés

Valakik (direkt nem írok le, hogy kik) azt mondját (2-3 ember), hogy igen.

Pár éve már nem volt senkim és szerintem ezért is mondják.


Egy régi ismerősöm meg azt mondta anno, hogy ha valakibe nem vagyok szerelmes vagy inkább, hogy nem vagyok igazán, őszintén szerelmes, akkor nem érdemes eröltetni a kapcsolatot, mert előbb vagy utúbb úgyis csak szakítás lesz a vége. És jobb előbb mint utóbb.


Én a magam részéről erre a régi ismerősömre felnézek, és véleményem szerint neki van igaza. Ha nem vagyok szerelmes valakibe, akkor minek járjak vele? Csak erőltetett lenne az egész.

Viszont mostanában kicsit elbizonytalanodtam. Tényleg elég sokat voltam magányos az utóbbi pár évben. Így nem tudom mitévő legyek!?


Ti mit tennétek? Mit javasoltok?

Szerintetek?


2020. máj. 10. 22:08
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
De annak mi ertelme? :D Engem idegesitene, ha olyanra kene idot pazarolnom, akibe nem vagyok szerelmes.
2020. máj. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%

Az attól függ. Ha olyan vagy, mint én, hogy képtelen vagy szerelmes lenni, akkor igen, mert máshogy nem is menne.


De ha "normál ember" vagy, akkor ne. Csak akkor, ha belül már teljesen üres vagy. De azt ne akard :)

2020. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Értelmes ember nem jár olyannal, akibe nem szerelmes.

Ezzel egyrészt számtalan probléma lehet, másrészt meg gyakorlatilag átvered őt.

2020. máj. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Kérdés az,hogy vonzónak, szimpatikusnak találod &e, megfogott-e valaki benne? Látsz,-e esélyt arra,hogy esetleg később bele szeress? Őszinte leszek,két olyan pasival jöttem össze,akikbe az elején még nem voltam szerelmes,de utána minél jobban megismertem,annál jobban megszerettem.. férjembe se voltam belezugva az első pár hónapban, sőt, még az exem után áhítoztam. Ha akkor nem adok esélyt a kapcsolatnak,lehet, még szingli lennék.. így pedig megszerettem egy csodálatos embert,akit napról napra jobban szeretek,és alig várom,hogy vele lehessek.
2020. máj. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose jött be az, ha nem szerelemből választottam. Emiatt aztán nem is volt sok kapcsolatom. De annál rosszabb nincs, amikor megalkuvásból belemész egy kapcsolatba egy rendes emberrel és nem akarod megbántani, mert annyira szeret téged és mire észbekapsz, már bekötötték a fejed, pláne ha még gyerek is születik...Na és akkor megismersz valakit, akibe beleszeretsz és ő is beléd, na akkor jön a pokol.
2020. máj. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

#5


ÉS mi van azokkal akik tudják, hogy sosem lesz olyan, hogy megismernek ilyet? Mondjuk gyereketvállalni alapból ostobaság erre a világra, de ha már tudja valaki, hogy szerelmes sosem lesz...

2020. máj. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Edricus, ha 20-30 éves korodig soha nem voltál szerelmes, akkor valóban előfordulhat, hogy te képtelen vagy erre az érzésre és akkor valószínű megelégedhetsz egy szerelem nélküli kapcsolattal.

Az én férjem sem képes szerintem szerelemre.

Számomra ez furcsa, mert én már az oviban is szerelmes voltam.

2020. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

#7


28 vagyok és eddig semmi. Volt aki szimpatikus volt, olyan is aki tetszett, olyan is akivel úgy elvagyok, de az az elvakult szerelem az az elvileg szép amiről a regényekben olvasni - sosem volt. Emiatt is szűnt meg az összes - kettő - kapcsolatom ami volt, mert nekem enélkül nincs rá szükségem, nem tud olyat adni amire szükségem lenne (vagyis de, a testiség, de akikkel kapcsolatban voltam, velük a személyiségük miatt voltam, külsőre nem vonzottak).


Tehát, igazából van választás A, a személyiség és jellem alapján ami után meg is kapom a "Mintha csak barátok lennénk"-et, mert minimálisan sem vonz külsőre.


Vagy van B a külső alapján történő - ilyen még nem volt - de ott meg utálnám a személyiségét, hiába vonz, így az sem jobb.


A kettő együtt meg vagy nincs, vagy ha mégis, akkor ezer meg egy oka van annak, miért nem lehet közünk egymáshoz (kor, családi állapot, élőhely, vallás stb.)

2020. máj. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Edricus, nincs kizárva, hogy képes vagy a szerelemre, csak nálam jobban csinálod és nem szeretsz bele előre senkibe. Mivel még nem állt veled szóba olyan nő, aki szép is volt és személyiségre is megfelelt, nem engedted szabadjára az érzéseidet. Én itt rontom el, hogy nagyon hamar őrülten szerelmes leszek, aztán szívás, 10 év mire túlteszem magam rajta.

Szóval lehet, hogy ha egyszer találnál valakit, aki külsőre is vonz és belsőre is, mitöbb vonzódna hozzád, akkor őrülten szerelmes tudnál lenni.

Azt ne várd, hogy számodra nem vonzó emberekbe majd beleszeretsz. Ez egy marhaság. Nem tudom ki találta azt ki, hogy a személyiségbe szeretünk bele, gyönyörű lelke lehetett az illetőnek, csak épp nem igaz. A szerelem része az őrületes testi vonzalom, ha az nincs, az nem szerelem. Nyilván nem pusztán szexualitás, hiszen lehet valaki vonzó külsőre és mégsem szeretünk bele, tehát kell valami plusz, de ha nincs testi vonzalom, azon nem kell csodálkozni, hogy abból nem lesz soha szerelem. Viszont az fura, hogy plátói korszakod nem volt soha. Valamennyire a természetes érés része szerintem.

Valami a kisgyermekkorodban lett nagyon elszúrva.

2020. máj. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9


Plátói volt, de az nem szerelem, csak rajongás vagy esetleg korai szexuális vonzalom, de a szerelem ennél több, jóval több. Oké, plátói volt még 10-14 évesen, egyszer volt egy szemezésem ezzel a lánnyal, hát az valami kriminális volt - na ezt hiányoltam én a "rendes" kapcsolataimból, ott nem nagyon éreztem semmit, csak azt, hogy nem tudom vajon mennyire őszinte akivel vagyok, mennyire vagyok őszinte én, és miért nem érzek semmi mélyebbet amikor kellene.


Hát az biztos, hogy a taktikusan nagyjából jellem alapján választás tényleg nem működik, nem is próbálkozom ezzel már. Csak külső alapján se, valóban, bár azt még mindenképp kipróbálom mielőtt meghalok, márcsak azért is, hogy az vajon jobb-e? A kettő együtt meg... Talán 3-4 olyat ismertem akiknél mindkettő megvolt. Ebből az egyik házas, másik jóval fiatalabb /törvényességet suróló módon/, a harmadik japánban él. Na, jól beszoptam, ahogy mindig. A többiek akiket ismerek meg vagy külsőre vonzanak, esetleg jellemre, de sosem a kettő együtt. De nem is várok semmit, nálam mind a külsőm mind a jellemem minősíthetetlenül hitvány, így el kell fogadjam ezt.

2020. máj. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!