Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba, akinek van párja. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy hozzám is vonzódik. Érdemes várnom rá, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés
20/f, 18/l

2019. nov. 9. 23:12
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
74%
Ha rendes akarsz lenni, lépj tovább, úgyis leszel még szerelmes. Viszont ha úgy érzed életed szerelme, érdemes megküzdeni érte.
2019. nov. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon tipikus eset.

Várni nem éri meg. Viszont érdemes közölni vele, hátha elhagyja a barátját. Legrosszabb esetben minden marad úgy, ahogy most, mivel neki fontos, hogy fényezd az egoját és szórakoztasd, mikor nincs a barátjával és nem dugnak.

2019. nov. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%

És ilyenkor miért azt kell csak fikázni, aki kapcsolatban van és ne adj isten tényleg érez vonzalmat is a srác iránt?

A lány erről nem tehet, ezt hívják kísértésnek, ha nem csinál semmit a harmadik fiúval, nem szemét.


Ettől persze még ez egy xar helyzet,a minek a legjobb mihamarabb véget vetni!


1.) Színt vallhatsz és bepróbálkozhatsz a lánynál, aki vagy szakít a párjával majd, vagy nem.

2.) Bepróbálkozás nélkül mégis minek várnál? ÉS mire, ha semmit nem teszel közben? Enenk zéró értelme.

3.) Már most tudod, hogy se bepróbálkozni nem fogsz, vagy hogy nem fog miattad szakítani, és akkor már most elengeded az egészet és kerülöd, amíg lecseng benned az egész.


A várás önmagában annyira xar opció, hogy ne haragudj, de bele sem írtam külön. :) Az a leggyávább és legpasszívabb, legértelmetlenebb döntés lenne, ennél csak többre tartod magad.

2019. nov. 11. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ezt én sem igazán értem, hogy a várakozást mire írod.

Ha nem teszel semmit és úgy vársz, akkor sosem lesz a tied, akkor sem, ha elhagyja a mostani párját.

Próbálkozz be nála, semmit sem veszítesz, mondd el, hogy tetszik neked, a nők szeretik az ilyeneket, emiatt nem fog elhajtani. Dicsérd meg. Abban az esetben lehet várni, ha látod rajta, hogy tetszik neki, amit mondasz vagy bizonytalan annak tudatában, hogy te járnál vele, ilyenkor a hatásra kell idő, de nem sok, max pár nap.

2019. nov. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
67%
Hívd el találkozni, lesz, ami lesz alapon.
2019. nov. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
100%
Felejsd el lehet hogy egy olyan lány aki kedves és szívesen veszi a bókokat de nem biztos hogy járna is veled erről kérdező írhatnál többet mibből gondolod hogy vonzódik hozzád?
2019. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Ha nem keresem akkor ő talál rá módot, hogy beszélgessünk.

Szívesen vesz részt velem programokon.

Azt mondja, szívesen eljönne velem nyaralni, szeretne jóban lenni velem, nem akar elveszíteni.

Megsértődik, ha nem keresem, és féltékeny azokra a lányokra, akikkel napi szinten kapcsolatban vagyok.

2019. dec. 5. 16:27
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi párjával milyen a víszonyuk?
2019. dec. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint bensőséges, harmonikus és minden oké. A srácot személyesen nem ismerem.

Ennek ellenére rengetegszer hív telefonon, Messengeren és keresi a társaságom. Ha egy időpont nem jó neki nem csak egyszerűen lemondja, hanem mindig ajánl új időpontot.

2019. dec. 5. 18:28
 10/40 anonim ***** válasza:
Érdekes egy leányzó amikor közös programon vagytok hogyan viselkedik megérint mosolyog stb?
2019. dec. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!