Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatnám meg, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatnám meg, hogy érdemes-e elmondanom egy lánynak, akivel barátok vagyunk, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
2018. aug. 11. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Neked kell ismerned az adott nőt, és tudnod, hogy intelligens emberről van-e szó, vagy egy másokat lenéző, sznob, alpári nőről.
2018. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves, intelligens lány. De azt nem tudom, hogy ő mit érez.
2018. aug. 11. 15:05
 3/6 anonim ***** válasza:

Na ez a baj a fiú lány barátságokkal, ez egyik mindig többet érez.

Reménykedj benne, hogy ő is. Én azt tanácsolom mond el mert ha nem teszed szar érzés lesz ha mással látod majd, és te még a lehetőséget se adtad meg, hogy bármi is legyen.

Ha szerelmes vagy belé sose fogsz tudni a barátja lenni.

Mond el aztán lesz ami lesz.

2018. aug. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 Ha intelligens, akkor majd megtudod. De akár igen, akár nem nem lesz primitív.
2018. aug. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond el neki mert különben őrlődni fogsz csak.
2018. aug. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Te ismered a lányt, neked kell döntened. Amúgy ha akarsz tőle valamit szerintem ne a szerelmi vallomással kezd hanem hívd el randizni, de konkrétan randizni ne csak lófrálni valahová amit sima haveri bratyizásnak is vehet.


Viszont arra is készülj fel, hogy ha nem érez irántad vonzalmat/gyengéd érzelmeket valószínűleg le fogja építeni a kapcsolatot.

2018. aug. 12. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!