Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a mai felgyorsult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina2418 kérdése:

Szerintetek a mai felgyorsult világban ahol a kapcsolatok el értéktelenedtek és mindenkit a külső határoz meg, ebben a világban még rá találhatunk a szerelemre? És ha igen hol És hogyan?

Figyelt kérdés
Engem rengeteg csalódás ért és elég szkeptikus vagyok a témában, De remélem van egy két romantikus köztetek akik lelket öntenek belém.előre is köszönöm a pozitív válaszokat

2020. máj. 10. 23:59
1 2
 1/13 Noren1989 ***** válasza:
80%

Ugyan nem vagyok romantikus lélek, de a lényeg, hogy ha keseregsz, önsajnálatba fojtod magad, nem lesz kiút.


Könyveld el a sérelmeid, formálj belőlük tapasztalatot.

Ne kövesd el újra ugyanazokat a hibákat.


És legyél nyitott.

A 4fal közt ülve nem sétál be semmi, senki az életedbe.

2020. máj. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noblesse Oblige ***** válasza:
78%
Én véletlenül találtam meg egy pályaudvaron. Bár nem megismerni akartam, csak útbaigazítást kértem, de már az elején olyan gáláns, udvarias és nyílt volt, hogy barátság lett közöttünk később, meg szerelem... és olyan élményeket adott, amiket én csak a filmekből ismertem.
2020. máj. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%
Nincs felgyorsult vilag, a vilag olyan, amilyennek te alakitod. Az en kapcsolatom nem ertektelen, de latok ugyanilyen jo peldakat a kornyezetemben is.
2020. máj. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem kell alkalmazkodni afelgyorsult világhoz. Én sem futok a kapcsolatok után és nem is használok ki minden egyes lehetőséget hogy megpróbáljak egy kapcsolatot, csak ha tényleg úgy érzem hogy az adott személy olyan akivel hosszú távra tervezhetek.

Van egy ismerősöm akivel kb 3-4 hónapja beszélünk aránylag többet mint előtte és csak ezidő alatt 2 barátnője volt egymás után szinte szünet nélkül. És mind a kettőn látszik hogy olyan hogy ott volt az ismerősömnek a lehetőség tehát élt is vele, és nem azért ment bele a dologba mert hogy annyira oda lenne értük. Az meg a másik hogy az ismerősöm sem úgy áll hozzájuk hogy megtalálta az igazit, hanem mintha egy ideiglenes valami lenne.

Ha te hosszútávú és komoly kapcsolatot keresel akkor ugyan ilyen embereket kell keresned.

Lehet nem egyértelmű hogy ki ilyen de én többnyire meg tudom mondani emberekről hogy ilyen téren milyenek és ezért tudok szelektálni is.

2020. máj. 11. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
24%
Szia, én talán ennyire nem vagyok elkeseredett, de a környezetemben sajnos elég sok példát láttam arra, hogy miért ne legyek kapcsolatban. Tudom, hogy romantikus történetet szeretnél, de már eleve a mai ismerkedési módok sem túl romantikusak és már ez is kicsit elveszi a kedvem egy új kapcsolat kialakításától. Nem is járok sehova a szakításom óta, csak csinálom a napi rutint. Mindenki azt mondja, hogy nem lehet ilyen szkeptikusan élni ilyen fiatalon és így lemaradok az életről, hagyom kárba veszni értékes hónapokat, perceket, órákat. Ha belegondolsz, igazuk is van. Ezt nem romantikus, de tanulságos történetnek szántam. Én próbálok változtatni és neked is ezt tanácsolom. Ne maradj le az életedről! :)
2020. máj. 11. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Hagyjuk már ezt a romanticizáló h..lyeseget hogy elertektelendnek a kapcsolatok. Soha nem volt ekkora kultúrája és lehetőségei a szerelmem, saját valasztason alapuló kapcsolatnak, soha nem foglalkozott ennyi könyv és szakember a kapcsolatokkal. Régen is csak azért volt mindenki házas egy idő után mert kinézte a közössége ha nem. Ha valaki nem akar kapcsolatot ne kényszerítsék rá hogy ő és a másik is szenvedjen
2020. máj. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Így van, ahogy #6-os írja. Beszélgess idős emberekkel, hogy az ő szüleik, nagyszüleik idejében hogy ment a párválasztás (már amennyiben választásnak lehet nevezni...). Aligha fogod irigyelni őket.
2020. máj. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rátalálhatnál, ha nem kizárólag a külső számítana neked is.
2020. máj. 11. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8%
Olyan embereket keress, figyelj, akikkel nem foglalkoznak annyit a nők, mert ők rendszerint érzékenyebb lelkek, és nem feltétlen a külső a meghatározó számukra, hanem az adott nő személyisége. Fontos lehet, de nem feltétlen igaz a horoszkóp is. Én pl.: Rák vagyok, és valóban igen érzékeny lélek.(38F)
2020. máj. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem a szerelemmel van gond most sem. Csak mikor enyhülnek a kezdeti erős érzések, akkor válik „eldobhatóvá” minden kapcsolat. Azt hiszik, hogy örökké szerelmesnek kell lenni. Pedig nem. Nem értik mi a szeretet. Mindenki ingyen akarja a jót, nem akar tenni érte semmit.
2020. máj. 11. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!