Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretem őt, mit tegyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem őt, mit tegyek. Külső szemmel mit gondoltok erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
Tavaly megismertem interneten egy lányt akivel találkoztunk néhány alkalommal de elküldött. Aztan ismét szóba elegyedtünk de "mondvacsinált" dolgok miatt ismét lerázott,lehordott a sarga földig.2 hónappal kesőbb ismet beszélni kezdtünk es azt éreztem szimpatikus vagyok neki,olyan dolgokat mondott amiről én ezt gondoltam. Problémai voltak a munkahelyén es otthon a csaladjaval is igy munkat inteztem neki a munkahelyemen,ami nagy lehetőség volt a számára.Elég jól elbeszélgettünk,olyan jeleket mutatott amiről azt gondoltam lehet valami komolyabb.Ugyanugy ismerkedtünk de egyre több düh rohama volt felém-sértegetett több alkalommal. Folytatódott az en altalam hitt jó viszony,aztan édesapam meghalt egy hirtelen betegsegben...azt hittem mellettem lesz mint ahogy én mellette de közben kiderült hogy mással van amit nekem nem is mondott addig. Gondoltam emberségre valo tekintettel a munkát ugyanugy folytatom vele nem vettem el tőle sőt anyagi gondjaiban a ceg által segitettem többször.Több alkalommal beszélgettünk ismét amiben elmondtam hogy nagyon rosszul esik ez,de akkor is csak a tagadás és linkelés jött válaszként.Megismertem a valodi gondjait es életet. Tavaly ev végén beteg lettem egy tüdőbetegség miatt kórházba kerültem.Az ő otthoni problémaja eléggé elhatalmasodott es el akart költözni de hitelt sem kapott es forrást sem tudott így tőlem kért segitséget egy nagyobb összeget kölcsön mikor korhazba voltam. Segitettem neki egy nagyobb összeggel mivel nem tudtam mi lesz velem.Az állapotom életveszélyessé vált,majdnem megfulladtam..lelegeztetőn voltam ket hétig.Miutan jobban lettem egy kicsit igért sokmindent hogy a viszonyunk megvaltozik es stb,reményt adott de elvette.Azota semmi nem változott, mintha a tetteim nem is jelentenének semmit,valahanyszor felhozom csak a sertegetes es vita van belőle.Beszélünk napi szinten. A párját is elküldte egy időre akiben elvileg nem bizik stb stb...aztan ismet ugyanaz minden...sehol semmi
2020. ápr. 25. 19:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Balek vagy. Úgy szedi el a pénzed, ahogy akarja. Ha együtt lennétek, akkor rámenne inged, gatyád is.

Felejtsd el ezt a nőt, és keress olyat, aki ugyanúgy vonzódik hozzád, ahogy te hozzá. Kölcsönösen.

2020. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te mekkora balfácán vagy.

Egyrészt lelki bajainak levezetőjeként használ, másrészt anyagilag kihasznál. Soha nem fog közel kerülni hozzád, jó elvan azzal, hogy hülyít és te mindent megteszel érte.


Miért ragadtál le ennél a lelki terroristánál?

2020. ápr. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon durva. Az ilyen nőtől menkülj amíg nem késő. Nem szeret csak kihasznál.
2020. ápr. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Koronavírusos voltál?

Amúgy meg senki szívét nem lehet megvásárolni pénzért. Akiét igen, az olyan is.

2020. ápr. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 es! Nem a penzva lényeg ne ertsd félre hanem amilyen helyzetet teremtetten neki,nem teljesen érthető a helyzet tudom mert sokmindent nem is irtam le. A helyzeten akartam valtoztatni nem megvenni
2020. ápr. 25. 19:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem birod megèrteni? Nem szeret, nem is fog. Hagyd bèkèn.
2020. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Beigazolódik a ferdített közmondás: "Jótett helyébe jót ne várj!"

Pontosan rád illik. Jót teszel vele, mert bele vagy bolondulva. Ő elfogadja aztán "hálából" sérteget, lehord a sárga földig. Mit vársz ettől a kapcsolattól?

2020. ápr. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szinte sajnállak. Te nagyon nem vagy képben. Teljesen elvette az eszed és a méltóságod. Sajnos semmit sem jelentesz neki.
2020. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
De mégis azt remélted, ha változtatsz a helyzetén, segítesz neki bármilyen módon, akkor majd beléd szeret és együtt lesztek. Tehát meg akartad vásárolni. Nem csak pénzzel lehet valakit lekötelezni.
2020. ápr. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!