Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek a mai felgyorsult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Krisztina2418 kérdése:

Szerintetek a mai felgyorsult világban ahol a kapcsolatok el értéktelenedtek és mindenkit a külső határoz meg, ebben a világban még rá találhatunk a szerelemre? És ha igen hol És hogyan?

Figyelt kérdés
Engem rengeteg csalódás ért és elég szkeptikus vagyok a témában, De remélem van egy két romantikus köztetek akik lelket öntenek belém.előre is köszönöm a pozitív válaszokat

2020. máj. 10. 23:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez furcsa, én nem szoktam tipikus divatguru pózerekkel ismerkedni, és elég jók a tapasztalataim...


Valahogy olyan érzésem van, hogy a kérdezō is megrögzötten a szépfiúk után fut, akik sokat adnak a kinézetükre. Vagy úgy érzed, hogy te kivétel vagy ebben? Mit gondolsz? Szerintem az ember elsōsorban önmagán is el kell gondolkodjon, nem csak a világot hibáztatnia a személyes helyzetéért.

2020. máj. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Amúgy nem látom az összefüggést a kérdésben. Attól, hogy felgyorsult a világ, miért értéktelenednének el a kapcsolatok ezáltal? Vagy hogy jön ide az, hogy mindenkit a külsō határoz meg?

Ebben a felgyorsult világban mindenki arra fordítja az idejét, amire akarja. Akinek fontosak az emberi kapcsolatok, az arra fordítja az idejét, aki meg olyan nagy karrierista, hogy nincs ideje barátokra, vagy kapcsolatra, az a saját személyes értékrendje miatt van így, nem a világ tehet róla.

Mindenki önmagának határozza meg a saját prioritását.

Ha valakinek nincs ideje rád, akkor szar kifogás lenne az, hogy “a munka” vagy “a mindennapi rohanás” miatt. Az ilyen embereket el kell engedni.


Ha rengeteg csalódás ért téged, akkor felmerül a kérdés: biztos, hogy a világot kell hibáztatni emiatt? Vagy netán a te hozzáállásoddal van valami probléma, ami el lehetetleníti a kapcsolataidat?

2020. máj. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tizenegyes először is soha nem futottam a szép fiúk után többször volt hogy ők futottak utánam másodszor igen néha úgy érzem hogy kivétel vagyok és valóban sokszor önmagunkon kell változtatni ahhoz hogy be lássuk eddig nem jó úton jártunk nem a világot hibáztatom csak egy általános problémára hívtam fel a figyelmet mindenki számára nagyon sok női ismerősöm van aki hasonló cipőben van mint én
2020. máj. 14. 14:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!