Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti voltatok szerelmesek másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok szerelmesek másba a párkapcsolat alatt?

Figyelt kérdés
Ti hogyan küzdöttetek az érzés ellen? Vagy mit csináltatok? Ha kiléptetek a kapcsolatból, megérte?

2020. máj. 11. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Még egymásba se, ami amúgy nem túl jó dolog.
2020. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor hogy tovább? :D
2020. máj. 11. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

Áhh szerelmes azért nem.

De erős vonzódás előfordult az exem mellett. Maradt az ábrándozás.

Természetesen, ha őszinte szerelmet éreznék akkor nyilván elhagyom a jelenlegi párom akibe nem vagyok szerelmes. Én azzal lennék szívesen akit tényleg szeretek nem tudom más miért tesz másként.

2020. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az évek múlásával minden szerelem elmúlik és csak szeretet marad. Érdemes váltogatni a partnert pár évente?
2020. máj. 11. 18:45
 5/11 anonim ***** válasza:

3.


Talán mert van aki egyáltalán nem képes szerelmet érezni, még ha akar akkor sem? Kellemetlen, de létezik ilyen.

2020. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Ilyen vagyok én is. Egészen mostanáig nem éreztem szerelmet. Ez sem igazi szerelem amit msot érzek. De egyfajta kötődés.


Mikor 10-en éves voltam indig azt kívántam hogy legyen enyém az a nő aki megkívánok. Maga a kívánság teljesült. De olyan értelemben, hogy nem tudok szerelmes lenni. Borzalmas....

2020. máj. 11. 18:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem is szerelem, amit érzel, akkor eleve rosszul tetted fel a kérdést. Illetve, hogy múlna el minden szerelem, ha nincs is?🤷 Szerintem te össze-vissza beszélsz.
2020. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kiléptem a jelenlegi kapcsolatomból a másik lány miatt.


Amikor intéztem a dolgokat magam körül, költözés,pénzügy stb... Kaptam egy üzenetet hogy talált magának mást.


De legalább megkönnyebbültem végre :D

2020. máj. 24. 20:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Sajnálom.
2020. nov. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyébként tudom milyen érzés, bűntudat, szomorúság depresszió szánalom érzet veszi át a napjaid, közben a párod ebből észrevesz semmit,

nem tudod hogy dönts hogy van bátorságod kilépni több éves kapcsolatból, megtudjátok e javítani, hogy felejtsd el a másik személyt, aki testileg és lelkileg is vonz?

Jól választasz majd?

Kibírhatatlan

2020. nov. 23. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!