Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti voltatok már halálosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már halálosan szerelmesek?

Figyelt kérdés

Olyan szerelmere gondolok mint a szappanoperákba is van.

Mikor minden percbe csak rá gondolotok éjjel nappal és bármit megtenétek ,hogy veletek legyen.

Megörülnétek,ha valami baja lenne vagy csak szimplán szomorú lenne.

Az is elég lenne ahoz ,hogy az egész napotok csodálatos legyen ,ha csak egy másodpercre is látnátok őt,éreznétek az illatát és örülnétek a boldogságának.



2020. márc. 20. 02:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem.
2020. márc. 20. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
69%
Voltam. Őszintén szólva sose kívánom vissza azt az érzést. Az egy mérgező szerelem volt csak amit ő ki tudott használni. Azóta természetesen a mostani páromba is szerelmes vagyok, de ennek a szép és jó oldalát látom csak és érzem is. 26/N
2020. márc. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 Lazy Lover ***** válasza:
100%
Igen voltam én szerelmes típus vagyok
2020. márc. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
79%

Persze.

Ha a párom jön hozzám, és valaki lát minket, el se hiszi, hogy van ilyen. Teljesen összhangnan vagyunk egymással. Nem az a mások előtt nyaljuk faljuk fajta pár vagyunk, hanem olyanok, akikre, ha ránéz az ember, érzi a kiegyensúlyozottságot, hogy teljesen összeillünk (természetesen külső szemlélők mondták, nem magamtól állítom.)

Sokat gondolok rá. Ha csak eljön kávézni, az a pár perc is nagyon feltölt.

Persze, a négy fal közt ott a szenvedély is.

Mondják, hogy egy kapcsolatba kell veszekedés, attól lesz igazi. Hát, nálunk az nagyon ritka. Talán 2x volt, hogy veszekedtünk, de az sem az az ajtócsapkodós fajta volt, pár percig tartottak. És nem is hiányolom (hülye lennék.) Mindent meg tudunk beszélni, nem vagyunk képesek haragudni egymásra.

4 éve vagyunk együtt.

2020. márc. 20. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Néha elgondolkozom, vajon normális vagyok-e, a többi percben meg Ő jár a fejemben.

Szörnyű és csodás egyszerre....

2020. márc. 20. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
71%
Voltam és soha többet nem szeretném ezt érezni, szörnyű.
2020. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
83%
Voltam. Többször is. Aztán lassan kikopott belőlem az ilyen típusú ártatlan szerelemre való képesség.
2020. márc. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Voltam/és vagyok is vagyis kezdek :D

A múltban szörnyű volt ,mármint gyönyörű és pokoli volt ,mert nem jó embert szerettem.Ennek sok éve már ,elzárkóztam nagyon ezután az emberektől. Plusz többé nem is mertem igazán szerelmesnek lenni. Most úgy érzem megint készen állok rá ás egyre többet gondolok így a jelenlegi barátomra és egyre többször érzem mellette ezt. Kicsit még ellenkezem magamban,hogy nem szabadna ,de kezdek rájönni,hogy ez ellen már nem tudok mit tenni,belé estem durván. DE már nem fogok megint úgy összetörni ,ha vége. Persze sírni fogok és fájni fog,de tudom,hogy az élet megy majd tovább.

2020. márc. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
73%
Voltam, gyűlöltem az érzést, de szerencsére hamar lecsengett. A kicsit higgadtabb érzelmeket sokkal jobban értékelem, de jól tudom magam szabályozni.
2020. márc. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Szerintem ez a legcsodálatodabb dolog a világon.Alig várom ,hogy átéljem.
2020. márc. 20. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!