Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményed róla?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed róla?

Figyelt kérdés

Nézem a szádat,

és nem érzek vágyat,

hogy csókokkal perzseljem én.

Itt vagy és látlak,

és mégse kívánlak,

te nem lehetsz már az enyém.


Nemrég, még azt hittem, meghalok érted,

most itt vagy és furcsa, hogy semmit sem érzek,csak nézem a szádat és nem érzek vágyat, hogy csókokkal perzseljem én.


Ha néha visszaűznek téged,

hozzám a régi, szép emlékek,

csak jöjj el, és sírd ki magad!


Ha rossz lesz hozzád az a másik,

ha a két szemed a könnyben ázik,

én csöndben megvígasztallak.


És vigyázok arra, hogy ne vedd majd észre,

hogy köztünk, már mindennek, mindennek vége.


2020. máj. 14. 15:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
:D ne haragudj, de borzalmas
2020. máj. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
:D Remélem tudod, hogy egy világhírű
2020. máj. 14. 15:32
 3/15 A kérdező kommentje:
zeneszerző műve.
2020. máj. 14. 15:32
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt hiszik egy átlagsrác írta ezért "borzalmas", de egy menő gazdag zenész előadásában már nedvesednének. Szánalom.
2020. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem. :D

Rákerestem, meghallgattam az eredetit. Így még szörnyűbb az egész. Tragikus. :D

2020. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Epp erre szamitottam. Olvasgattam az oldalon mar egy ideje, es lattam, hogy itt minden fikazva van, es feltettem ezt a kerdest,hogy vajon egy vilaghiruan tehetseges ember szerzemenye is szet lesz fikazva. Es persze. Ezt a dalt az az ember szerezt, aki a szomoru vasarnapot is, es olyan énekesek dolgoztak fel, mint pl, Cserháti Zsuzsa. Ennyira borzalmas. :D
2020. máj. 14. 16:00
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Borzaszto, nem erdekel kinek a muve. Utalom az ilyen nyalas szovegeket, akkor is, ha a szomszed luzer Peti irja, meg akkor is, ha valamelyik nagy koltonk 300 eve.
2020. máj. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem fogadod el más véleményét, akkor miért nem kérdezed meg. Valószínű nekem vannak olyan kedvenceim, amikre te is azt mondanád hogy borzalmas.

Mindenki különböző, az élet így szép. Csak van aki elfogadja más véleményét, van aki nem.

2020. máj. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem életerő izlesről beszélünk, ha szetfikazol valamit. :D
2020. máj. 14. 16:03
 10/15 anonim ***** válasza:
Ooo, baxsza meg, már kezdtem azt hinni, h tényleg te írtad kérdező...az utolsó soroknál még a szívem is nagyobbat dobbant. Gyönyörű és fájdalmas egyben.
2020. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!