Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok apum haverjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok apum haverjába!Mit csináljak? 21/L

Figyelt kérdés
Apumnak van egy nagyon regi baratja aki születésem óta ismer engem. Volt olyan, hogy ő vigyazott rám kiskoromban, a család baratja volt mindig is. Nem tudom, hogy lenyeges e, de inkabb leirom a szuleim 13éves koromban elváltak, de nagyon normális válás volt. Jelenteleg is apával élek, de nagyon jóba vagyok anyával is és rendszeresen találkozunk. Szóval folytatva a sztorit nagyon kedveltem apa baratját és nagyon helyesnek meg jóképűnek tartottam mindig is még a bartátnőim is mosntak mikor lattak, hogy milyen jó pasi. És már jó ideje azt érzem, hogy szerelmes vagyok belé. Mindig szexin öltözök mikor jön meg nem veszek fel melltartót és élvezem mikor látom, hogy rá-rá pillant a melleimre. Aztán múltkor mondta apa, hogy majd átjon hozzánk megszerelni az egyik ajtót mert nem csukódik normálisan és én csináltam egy nagyon durva dolgot... Láttam, hogy leáll a kocsival a házunk előtt bementem a fürdőszobába levetkőztem beálltam egy pillanatra a zuhany alá úgy hogy vizes legyen a hajam is és mikor hallattam, hogy bejon kiléptem meztelenül a fürdőszobából, persze nagyon zavarba jött és én is eljátszottam, hogy milyen kínos, de valójában nagyon örülök neki, hogy látott. Mindig rajta jár az eszem, róla fantáziálok és azt érzem bármire kérne én megtenném neki, pontosabban akarom, hogy akarjon tőlem/velem valamit. Nem akarok se neki se apának rosszat és tudom, hogy ez nem normális részemről mert egyébként nem vagyok egy rib***nc. Volt már kapcsolatom velem egykorú sráccal is és nem az idősebbek vonzanak, de ő kivétel. Mit csináljak, hogy kúzdjem le ezt az érzést? Mióta szingli lett (két hónapja) minden fiút visszautasítok aki randira hívott (vagyis mind a két srácot pedig az egyikük még az esetem is volt)
2020. máj. 16. 19:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Amúgy nem vagy egy r.banc.
2020. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Keféljél vele, azt hazudd utána be magadnak h meg sem történt. Így bele illesz a "modern családba".
2020. máj. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez gáz. Nem lesz jó vége. Rámehet az ő barátságuk is.
2020. máj. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
28%
Nem mind1 az apjának a barátsága? :D Úgyis elválik az asszonytú pár éven belül, mert vszínű az is ilyen...
2020. máj. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Felejtsd el.


Te is mondtad, kapcsolat nem valószínű egy kósza numera meg nem éri meg... Ezzel tuti szétzilálnád a barátságukat, márpedig egy 20-30 éves barátságról beszélünk...


Ráadásul a csávó látott téged felnőni, vigyázott is rád, majdnem mintha rokonok lennétek, bizarr lenne ha meg akarna farkalni.


Amúgy meg neked nincsen barátnőd, akivel pl. jóban vagy óvodás korod óta? Nem tudod átforgatni a helyzetet hogy átgondold? Hogy éreznéd magad, hogy apád 15 éve még kente nektek a nutellás kenyeret mikor vigyázott rátok, most meg kiderülne hogy dugja a barinődet mint a lopott biciklit? Nem undorodnál? Nem gondolnád, hogy ez übergáz?

2020. máj. 17. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!