Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok apum haverjáb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok apum haverjába!Mit csináljak? 21/L

Figyelt kérdés
Apumnak van egy nagyon regi baratja aki születésem óta ismer engem. Volt olyan, hogy ő vigyazott rám kiskoromban, a család baratja volt mindig is. Nem tudom, hogy lenyeges e, de inkabb leirom a szuleim 13éves koromban elváltak, de nagyon normális válás volt. Jelenteleg is apával élek, de nagyon jóba vagyok anyával is és rendszeresen találkozunk. Szóval folytatva a sztorit nagyon kedveltem apa baratját és nagyon helyesnek meg jóképűnek tartottam mindig is még a bartátnőim is mosntak mikor lattak, hogy milyen jó pasi. És már jó ideje azt érzem, hogy szerelmes vagyok belé. Mindig szexin öltözök mikor jön meg nem veszek fel melltartót és élvezem mikor látom, hogy rá-rá pillant a melleimre. Aztán múltkor mondta apa, hogy majd átjon hozzánk megszerelni az egyik ajtót mert nem csukódik normálisan és én csináltam egy nagyon durva dolgot... Láttam, hogy leáll a kocsival a házunk előtt bementem a fürdőszobába levetkőztem beálltam egy pillanatra a zuhany alá úgy hogy vizes legyen a hajam is és mikor hallattam, hogy bejon kiléptem meztelenül a fürdőszobából, persze nagyon zavarba jött és én is eljátszottam, hogy milyen kínos, de valójában nagyon örülök neki, hogy látott. Mindig rajta jár az eszem, róla fantáziálok és azt érzem bármire kérne én megtenném neki, pontosabban akarom, hogy akarjon tőlem/velem valamit. Nem akarok se neki se apának rosszat és tudom, hogy ez nem normális részemről mert egyébként nem vagyok egy rib***nc. Volt már kapcsolatom velem egykorú sráccal is és nem az idősebbek vonzanak, de ő kivétel. Mit csináljak, hogy kúzdjem le ezt az érzést? Mióta szingli lett (két hónapja) minden fiút visszautasítok aki randira hívott (vagyis mind a két srácot pedig az egyikük még az esetem is volt)
2020. máj. 16. 19:13
A kérdező szavazást indított:
Haver
Barát
Apakomplexus
Erkölcs
21 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyesfajta kis cukin hozzuk zavarba a ksizemeltet. Csak azt hozod össze, hogy max szexre kellesz neki. Ha ennyire akarod megszerezni legyél felnőtt mert nem megoldás felizgatni. 26N De ha neked elég ha csak szexelni akarjon veled. Akkor jó úton jársz .
2020. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%

21 éves, felnőtt NŐ vagy!


Menj rá!

2020. máj. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Bezzeg itt hogy leoltják a 30-40-es férfiakat, amikor fiatal nők iránt érdeklődnek, hogy hát egy fiatal nő sincs, aki ezt viszonozná, hagyják őket békén. Hát nem. Ez a kérdés is bizonyítja hogy van remény, érdemes az idősebb férfiaknak a fiatalabb nőknél próbálkozni, ha hozzájuk vonzódnak.
2020. máj. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1. Szívem szerint nem csak szexet akarok, de több mint 20év van köztünk és nem akarok apának fájdalmat plssz szerintem apa haverja semmibe se menne bele. De ha csak arra gondolok, hogy "kedveskedhetnék" neki valahogy, a torkomba dobog a szívem és örömmel csinálnám!
2020. máj. 16. 19:34
 5/15 anonim ***** válasza:
98%

Felnőtt férfiként mondom hogy nagyon gáz a viselkedésed. De ezt szerintem te is tudtad. Ha valóban rá akarsz repülni, akkor szerintem moderáld magad kicsit. Így kevésbé lesz kínos hogy ha pofára esel. Mert az is benne van a pakliban. Inkább próbálkozz a közelébe kerülni mikor ott van , beszélgetni vele, megkínálni sütivel, piával , ilyesmi. Aztán lehetnek érintések stb, tudni fogja mi a szitu, aztán vagy közeledik , vagy nem. De ne erőltesd ....bár nekem mindegy, de neked lesz kínos előtte és apád előtt ha nyíltan felkínálod magad ő meg majd visszautasít a barátjára tekintettel.

Személy szerint a barátom lányát tabuként kezelem. De tudjuk milyen a legtöbb férfi...szóval adj neki.

2020. máj. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
97%
Ne alázd meg magad. Nekem volt ciki olvasni, amit csinálsz. Nyilván nem hülye apád haverja sem, ha most még nem is, de hamarosan levágja, hogy mit csinálsz és miért, és annál kellemetlenebb lesz. Te se gondolhatod, hogy a legközelebbi barátja lányát majd jól "megrakja", csak mert ő ilyen olcsón odadobja magát neki. Értem én, hogy tetszik meg minden, de jobban jársz, ha mérsékled magad, mert így igazából csak magaddal szúrsz ki.
2020. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Hellmano ***** válasza:
97%

Most faterod valószínű ismeri 30+ éve a figurát te meg csak "ismered" faterod révén... nem szabadna ilyent tenned. Csináld egy idegen férfival ugyanezt. Ez a zuhanyzós dolog meg jó meg minden, de mit akartál elérni vele, hogy faterod előtt hágjon meg a zuhany alatt?


Én is átéltem hasonlót pont tavaly. Épp elmentünk kerékpározni és leültünk pihenni féltávon épp arra tekert ismerős a lányával és ők is ott álltak meg pihenni. Dumáltunk és a lánya végig sasolt egyszer a puncijához nyúlt stb. látszott rajta , hogy mi a szándéka. Teljesen kellemetlenül éreztem magam a szituban na nem szégyenkezős meg pirulós kellemetlenség, hanem olyan, hogy helyette éreztem ezt , miközben beszélgettünk. Eszembe nem jutott volna, hogy megdugjam a lányát..szóval valószínű ugyanez a helyzet nálatok is és csak lejárattad magad azzal a zuhanyzós dologgal. 40F

2020. máj. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Én a férfi helyében apádra való tekintettel sem kezdenék ki veled. Gondolj bele hogyan fogna kezet apáddal azok után, hogy a lányába járt. Másrészről, ha gyerekkorodban vigyázott rád, akkor valószínű élesen benne van még rólad az a kép amikor lógtál a fán tarzannak képzelve magad.
2020. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%

Mind az apjával jöttök...


Miért lenne jobb az apjának, ha egy vadidegen, huszonéves, hobbialkesz, egyetemista suttyóval jönne haza a lány?

Miért lenne jobb az apjának, ha ez a srác dugná popsiba, mint egy felnőtt, érett, megbízható, leinformálható, FÉRFI???

2020. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Fúh köszönöm a válaszokat! Az a baj, hogy én is tudom, hogy ezzel mindenkinek magamnak is ártok, de ugyanakkor a másik részem azt akarja. Egy pszihológus tud ezen segíteni? Vagy arról mi a véleményetek ha leülnék egyszer vele és elmondanám mit érzek és, hogy tudom hogy nem kéne ezt éreznem és bocsánat ha hülyén viselkedtem.
2020. máj. 16. 20:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!