Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezik az "igazi", tehát az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik az "igazi", tehát az az ember, aki tényleg minden szempontból nekünk lett teremtve, aki a másik felünk? Ha találkozunk vele, mit érzünk? Érezzük egyáltalán?

Figyelt kérdés
2020. máj. 18. 15:12
1 2
 1/13 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
66%

Igen létezik. Ezt azonnal tudjuk, hidd el :D

Azt érzed, hogy megvan a tökéletes, hogy már semmi és senki más nem érdekel, nem akarsz "kutatni". Ha vele vagy kapcsolatban, megszűnnek az ilyen átlag nép kitalált kifogások, hogy másokat nézegetsz, flörtölsz " vakságot nem fogadtam" stb, gyökérségek.

Sosem elég belőle, és tényleg van egyfajta "ő tökéletes" érzés.

2020. máj. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%

Én hiszek benne, hogy egyszer megtalálom az igazit!

25N

2020. máj. 18. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
57%
Létezik, csak nem egyszerű kilenc milliárd ember között megtalálni.
2020. máj. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem létezik olyan, aki illik hozzád, kölcsönös a vonzalom, bele tudtok szeretni egymásba, és nagyjából minden stimmel. De hatalmas szerencse kell a megtalálásához. Ha pedig az nincs, akkor kínlódhatsz a nem megfelelőkkel, beleölve egy csomó energiát, időt fölöslegesen vagy r.hadhatsz egyedül. Egyik helyzet nyomorultabb, mint a másik.
2020. máj. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Igen is, meg nem is. Igen, mert lehet beleakadni a világban ilyen helyzetekbe, azonban ha ez 100%-ban így is lenne, maradna, akkor nem lenne az ilyen rátalálások eredménye a szakítás, a válás.
2020. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Azt gondolom, hogy sok összeillő ember létezik, önismeret és emberismeret is kell a felismeréséhez. Szerencsés esetben a vonzalom, a szerelem is kialakul köztük. Az ilyen egymásra táplálás sokat számít abban, hogy a pár együtt tud-e maradni akár életük végéig.
2020. máj. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
71%
"Egymásra találás"
2020. máj. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ramos ökle ***** válasza:
81%

Nincs ilyen. Ez csak mese. Semmi nem garantálja, h lenne olyan, h "igazi", és azt sem, h ha van ilyesmi, akkor találkozol vele.

Esetleg ezotéria oldalakon, vagy ömlengős, romantikus regényeken felnőtt emberek meséiben találkozhatsz ilyen véleménnyel, h van igazi, de nincs EGY igazi. Olyan lehet, akivel minden jó, pont hozzádillőnek érzed, de nem egy ilyen ember van és nincs olyan, aki mindenben passzol.

2020. máj. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
39%

mindenki reménykedik benne....


Aztán 25 éves háát még nincs meg de létezik tudom, hogy létezik


35 évesen igen létezik tudom csak nehéz megtalálni ez van


45 évesen....igen létezik biztosan


55 évesen biztosan létezik valahol de ez nem jött össze


75 évesen...na erre ráb**asztam...

2020. máj. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hiszek benne, hogy létezik ilyen ember, de egyre gyakrabban érzem azt, hogy előbb nyerek a lottón, mint hogy találkozzak vele (lottózom, tehát az esély megvan).
2020. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!