Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Duci lányok! Titeket is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci lányok! Titeket is irritálnak a vékony lányok a párotok közelében?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és 80 kg, a párom is hasonló testalkat, már többször neki álltam fogyni, de nem bírtam sokáig..

A párom baráti társaságával pár hetente találkozunk, és van ott egy lány aki már az elején se volt szimpatikus, azután meg egyenesen utáltam hogy a párom többször is likeolgatta a képeit.

Szingli a lány, elég vékony, ilyen 50kg lehet. De nem is ez a baj, hanem hogy mindig feszülős ruha, gatya, vagy szoknya van rajta. Miért nem tud az ilyen felöltözni normálisan hogy ne bámulják a pasik meg ilyesmi?

Mikor strandon voltunk pl én is fürdőruhába mentem a vízbe, de mikor kint voltunk felvettem egy poncsót, ő meg végig tanga fürdőbugyiba szaladgált, nincs az ilyennek valami önérzete? Csak engem zavarnak az ilyen lányok?



2020. máj. 20. 14:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ő megteheti, mert odafigyel magára. Neked ez látszólag nem fontos, akkor mire fel vagy irigy?
2020. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem irritálnak. Ezt saját magadban kell lerendezned, fogadd el és szeresd meg önmagad, vagy légy kitartó, és fogyj le. Az önértékeléseden nem fog változtatni az sem, ha csak duci lányok veszik körbe a párod :)
2020. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
99%

Ne hagyd hogy az irigység beszéljen belőled!

Ő büszke arra hogy csinos, ha te nem tartod annak magad, ne őt próbáld rossz helyzetbe állítani.

Ha így érzi jól magát akkor hagyd rá.

Amíg a párod veled van addig ne idegeskedj miatta, ha a te párod akkor téged szeret.

2020. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Szörnyű lehet úgy élni, hogy csupán külsőségek miatt utálsz egy egész embercsoportot és emiatt 0-24-be csak a fröcsögés jön ki a szádon és muszáj másokat leszólni, hogy te jobban érzed magad. (:
2020. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
99%
Én nálad bőven kövérebb vagyok de sosem zavar, ha egy vékony lány kihívóan öltözködik. Miért ne tenné? Ha úgy néznék ki valószínűleg én sem felöltözve ülnék a strandon.
2020. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
99%

Nem irritál, mert tudom, hogy 1:valakinek az én típusom jön be,2:ha így érzi jól magát, minek baxogassam a háta mögött?


26/dagadt nő

2020. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
57%
Vékony, minden jól áll rajta, azt vesz fel amit akar. Te poncsoban, zsákban is dagadt vagy és akinek van esztétikai érzéke az nem akar téged nézni. A szépet szeretik az emberek. Ha nem tetszik, hogy nézel ki, tegyél ellene, ne bántsd aki nem disznó.
2020. máj. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
94%

Nem irritál.

Egyik ember sovány, a másik kövér.

Ebből te csinálsz ügyet, mert önbizalom hiányod van.

2020. máj. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
26%
Mutass magadról egy képet, simán lehet, hogy jobban nézel ki a csajnál, főleg ha arányosan vagy telt és van rajtad mit fogni.
2020. máj. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Szóval az irritál hogy ő képes tenni magáért, neked meg nincs lelkierőd és kitartásod?


Az szép báttya :)

2020. máj. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!