Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet olyan, hogy másba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy másba szerelmes valaki?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok van ilyen? A pár egyik tagja (akár a férfi vagy a nő), mindig is másba volt szerelmes. Emellett szereti a párját de sohasem szerelemmel, viszont elhagyni sem akarja, így a szerelem beteljesületlen marad. Nekem ez túlságosan szappanopera-szerű, nem tudom elképzelni, hogy valaki ennyire ne tudja mit akarjon.
2020. máj. 21. 01:26
 1/8 Alessandro10 ***** válasza:
38%
Rengeteg ilyen ember van. Én gerinctelennek tartom ha nem a szerelem tart össze egy kapcsolatot, hanem az egyéni érdek. Vele vagyok, de másba szerelmes?! Hmm, itt komoly önismereti problémák vannak. Sajnálom a másik felet. Őszinteség, hűség, bizalom, elköteleződés súlyos hiánya. Ilyen kapcsolatot el kell engedni.
2020. máj. 21. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet e? Több ilyen van, mint nem, és a teljes orosz szépirodalom is erről szól.
2020. máj. 21. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Ezért is van annyi félrek**úrás
2020. máj. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Természetesen ez gyakran előfordul. Gondolj bele, mondjuk egy független nő 25 évesen totálisan beleszerelmesedik a nős, háromgyermekes főnökébe. A férfi visszautasítja, mivel szereti a feleségét, még titkos kapcsolatba sem megy bele. Ekkor ez a romantikus és reménytelenül szerelmes nő mit tehet, ha a szerelme nem akar elmúlni? Egyik választása, hogy vénlány marad, egyedül fog megsavanyodni. A másik pedig, hogy elfogadja egy olyan férfi közeledését, aki őt vonzónak találja, s így a nő anyává válhat, meleg családi otthona lehet, kerek lehet az élete. Teljesen meg tudom érteni, ha a nő ezt a másodikat választja, hiszen ez jóval kisebb rossz.


Szerintem a házasságok legalább felében az egyik fél nem igazán szerelmes, és szívesebben választott volna mást. De ettől még ezek a házasságok is jól működhetnek. Egyszerűen ilyen az élet realitása, hogy az emberek jelentős hányadának nem adatik meg, hogy ahhoz kösse az életét, akihez leginkább vonzódik.

2020. máj. 21. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez baromság! Én ha együtt vagyok valakivel őt szeretem, lehet hogy előtte szerettem mást de az mulandó. A jelenben vagyok szerelmes nem a múltban vagy a jövőben vagy képzeletben....
2020. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Ez sajnos nem baromság. Én személyesen ismertem egy olyan férfit, aki úgy vett el egy nőt feleségül, hogy közben szerelmes volt egy másikba, akinél nem volt esélye. Van egyszerre reménytelen és tartós szerelem is. Vagy ott van Radnóti Miklós, aki fülig szerelmes volt Fanniba, még verseket is írt hozzá, s eközben szenvedélyes szexuális kapcsolata volt egy cseh lánnyal.
2020. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem az nem szerelem! Csak szimpla agybaj.
2020. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, a kapcsolat kihült, nincs minőségi idő, de valami összeköt.

Közben megismerkedsz mással, nem gondolsz többre hisz van párkapcsolatod/házasságban élsz, de minél többet beszélgettek annál jobban megtetszik ő megtudja adni a figyelmet, kedvességet ami év óta elmúlt. És nem tudod kiverni a fejedből, beleszerettél.

Kinlódás az egész, kit válassz, biztosat vagy valami mást?

2020. nov. 23. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!