Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Létezhet az h 20 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet az h 20 évesen tényleg szerelmes vagyok egy hírességbe?

Figyelt kérdés

Kiskoromban is volt olyan h azt mondtam a szerelmem Zac Efron és Joe Jonas, de ez most más. Ezzel a színésszel aki énekes is egyben több koncerten is találkoztam. 2x volt h szemtől szemben és köszönt is nekem. (Afféle sztáros üdvözlés csak). De hozzá kell tenni nem egy hollywoodi hírességről van szó.

A napokban kiderült elkezdett járni egy lánnyal aki szintén híresség és napokig sírtam és szomorú voltam s közben irtózatosan féltékeny is lettem. Azt hittem efféle gyerekes imádatok nem lehetnek komolyak de most mégis valamiért így érzek és teljesen szánalmasnak és hülyének érzem magam emiatt.. és mások is inkább kinevetnek és kicikiznek mintsem segítenének.



2018. febr. 2. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

Őszintén, mégis mit vársz tőlünk?


Majd felnősz agyban és felhagysz eme gyermeteg viselkedéssel.

2018. febr. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez egyáltalán nem nevetséges, én pl komolyan veszem, amit mondasz. Nekem is van egy magyar híresség, akivel simán összejönnék, de csak kinézetre. A valóságban szívesen megismerném, de lehet, hogy csalódnék, mert nem az, akinek a képernyőn meg az újságban mutatja magát. Ezeknek az embereknek munkája az, hogy el tudják adni magukat, a személyiségüket. Te abba vagy szerelmes, amit elképzeltél, nem magába az emberbe. Nem tudhatod, hogy az az adott ember kicsoda valójában. Ők is csak emberek, hibáznak, vannak rossz tulajdonságaik. Én azt mondom, hogy ez valamelyest természetes, mikor az ember sokat csalódott a valóságban, és őszinte kapcsolatra, szerelemre vágyik, de ne kergesd ezt az álmot, mert nem valóságos. Ismerkedj, szórakozz, járj el ide oda, és a korosztályodnak vagy a lelkednek megfelelő embert keresd. Valóságos boldogságot. :)
2018. febr. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem létezhet. Ha már találkoztál is vele, akkor abszolút van ilyen. És lehet, hogy találkozás nélkül is. Ilyet még nem tapasztaltam, viszont azt ismerem, hogy szerelem első látásra. Olyan erőteljesen pozitív, kellemes kisugárzása van az embernek, meg szépek az öröklött vonásai is, nagyon jó ránézni, nagyon kellemes jelenség.
2018. febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
80%
Ez nem szerelem mivel nem ismered. max rajongás, imádat, de szerelem semmikép.
2018. febr. 2. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Én nem téged sajnállak, mert csak egy álmodozó, gyerekes bige vagy. Inkább azokat a srácokat sajnálom, akikkel összejössz (mert ugye gondolom, azért közben volt "szürke, hétköznapi" barátod is, nem vagy még mindig szűz?), és akik nem is tudják, hogy igazából csak pótlékok, mert te közben a "tökéletesch" kis színészkédről álmodozol.
2018. febr. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(ja, ha még nem volt barátod, akkor visszaszívom, akkor csak értelen kislány vagy. :D )
2018. febr. 3. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen nem volt még barátom. Ellenben voltam már szerelmes régebben.
2018. febr. 3. 13:03
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
ez a legjobbakkal is megesik, nem számít hány éves vagy. szerintem ez nem kozhoz van kötve, hanem hogy milyen az aktuális élethelyzeted. Lehet, hogy valami olyan elfoglaltságba kéne temetkezned ami közben nem tudsz másra koncentrálni, és akkor kicsit gyengülne a dolog. Szerintem is plátói a dolog, mivel a személyiségét nem ismered, de attól még jó ha le tudod foglalani magad mással is mint hogy ezen pörögjön az agyad 0-24 :) (válaszolj meg kérdéseket itt, én azt csinálom :D )
2018. febr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!