Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg neki, hogy ki vagyok valójában? Van így esélyem?

Figyelt kérdés

2 évvel ezelőtt volt egy munkatársam, aki nagyon tetszett nekem. Úgy láttam rajta, hogy én is tetszettem neki, de soha nem lett semmi közöttünk, mert neki komoly kapcsolata volt. Azóta én elkerültem a cégtől, már máshol dolgozok. Pár hete felregisztráltam egy társkeresős appra, de nem a saját képeimmel (de alkatra, hajszínre, stb hasonlít rám a lány), mert nem is ismerkedés volt a cél, hanem más, de ez egy másik történet. És véletlenül megtaláltam ezt a volt-kollégámat és matcheltünk! Nem is tudtam mit csinálok, csak sodródtam az árral, gondoltam úgysem lesz ebből semmi. De mint kiderült, szakított a barátnőjével, már külön él tőle, mi minden nap beszélünk meg minden. És nagyon találkozni akar velem... Elmondta, hogy rajtam kívül csak 2 lánnyal matchelt, de az egyik vissza se írt, a másik meg azzal kezdte, hogy mennyit keres. Mert amúgy tényleg nem egy tipikus szépfiú, vannak hibái, de engem ezek nem zavarnak. Azt mondta én vagyok az első lány, akivel tud normálisan beszélgetni, és nem a pénzére megy, hanem ő érdekel engem. Úgy érzem felébredt megint bennem valami, elkezdtem újra érezni iránta, de rettegek elmondani neki, hogy ki is vagyok valójában, mert félek, hogy meggyűlölne és többet látni sem akarna...

Kérlek ne kövezzetek meg ezért, én tényleg nem hülyíteni akarom meg semmi, de tanácstalan vagyok. Ti mit tennétek a helyemben?


2020. máj. 21. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Vagy eltűnsz most és talán az eredeti képeiddel megkapod, vagy elmondod és elviseled, hogy lehet nem akar utána tőled semmit.

Ha találkoztok, akkor úgyis kiderül az igazság..

2020. máj. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek. Töröld ezt a profilt és csinálj újat. Ezt már akkor kellett volna, amikor irta, hogy szakitottak és mielőtt ennyire megkedvelt.volna ;)
2020. máj. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan tárd fel neki a valóságot. Legalább meglátja, hogy most már a valódat adod, őszinte vagy és nem akarod félrevezetni. Ha pedig megorrol érte - ne sajnáld.

Ffi.

2020. máj. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg meggyűlöl, annak lesz is oka. Bár lehet, hogy nem gyűlölni fog téged, csak becsapottnak és elkeseredettnek fogja magát érezni. És valószínűleg még jobban fog neki fájni az, hogy mindezt egy ismerőstől kapja. Még most is elmondhatod az igazságot neki, talán meg fog érteni, talán nem, de vállalnod kell a tetteid következményeit. Gondolom, te sem örülnél annak, ha elkezdenél vonzódni/kötődni valakihez, aztán kiderülne, hogy gyakorlatilag átvertek. Persze el is tűnhetsz, törölheted a kamuprofilt, és utána elkezdhetsz vele beszélgetni mint saját magad, csak éppen valószínűleg azt is elkeseredéssel élné meg, ha eltűnne a "beszélgetőpartnere". Szóval úgy nem nagyon tudsz kimászni ebből a helyzetből, hogy ne okozz neki lelki sérülést, de szerintem még mindig az a legtisztességesebb, ha bevallod neki az igazat.
2020. máj. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne agyald túl a dolgot. Én férfiként nem csinálnék ebből nagy ügyet, ha még találkozás előtt elmondanád az igazat. De azért biztosan rákérdeznék, hogy miért nem vállaltad magad eredetileg. Ha egyébként is szimpatikus voltál régen, meg most ismeretlenül is, akkor nem látnám semmi akadályát a folytatásnak.
2020. máj. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Basszus..remélem ebből jól fogsz kijönni, sajnálnám ha a bizalom ilyen butaság miatt oda lenne.

Megírnád, hogy mi lett?

Drukkolok neked

2020. máj. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"mert nem is ismerkedés volt a cél, hanem más"

Hát én ezt mondanám el neki.

És hogy ez egy hamis profil ezért.

2020. máj. 22. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Tegyél ugy mintha most esne le neked hogy volt munkatarsad.


Beszelj arrol hol dolgoztal eddig. Aztan ö ravagja jé ö is ott dolgozik most.


Aztan sodrodàs es megvilagosodas.

2020. máj. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Regisztrálj saját képen hátha ott is összematcheltek, mert ez így nagyon gáz
2020. máj. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki őszintén hogy keveredtél idáig a sztoriban. Vagy van azóta valami fejlemény? Ha igen, mi?
2020. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!