Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el a barátomnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el a barátomnak, hogy idősebb vagyok? (19L) Amikor megismerkedtünk, és kérdezte hány éves vagyok, azt mondtam, hogy 17, valójában azonban 19 már.3 hónapos kapcsolatunk van azóta már.

Figyelt kérdés
Kérlek ne ítéljetek el, nem ismeritek a pontos előzményeket. Amikor ismerkedtünk még, azt mondta, hogy vele egyidős csajokkal nem jönne össze, csak kicsivel fiatalabbakkal, ezért történt mindez.

2015. jan. 14. 00:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
HÁT LOL ! :D
2015. jan. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
majd észreveszi az esküvőn, mikor írják a dolgokat :D
2015. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%

Csinálj úgy mintha te úgy tudnád, hogy ő úgy tudná, hogy 19 éves vagy. Érted ?


Legyen nagy meglepődés, nem is kell erről beszélni, az ha előjön akkor majd adhatod a hülyét, végül rájössz arra, hogy véletlen elírtad még az elején.

2015. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Most ébreszd fel, ha alszik és valld be neki.
2015. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Hazugságra alapoztad a kapcsolatot, mégis mit vársz?
2015. jan. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Hát ne haragudj de jó nagy hülyék vagytok mindketten...


"azt mondta, hogy vele egyidős csajokkal nem jönne össze"


Ki mond már ilyet? És erre te azt gondoltad hogy hú de jó fej srác be kell vágódnom?


Jó tanácsot ne várj senkitől, meg kell mondanod szemtől szemben, ciki lesz..

2015. jan. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha jól működik a kapcsolat, akkor még lehet imponálni is fog neki, hogy érte hazudtál.
2015. jan. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy hülye voltam, rájöttem már én is. Hogyan jöhetnénk ki ebből úgy, hogy a kapcsolatunk megmaradjon? Légyszi valaki segítsen.
2015. jan. 14. 00:18
 9/18 anonim ***** válasza:
93%
3-as " majd adhatod a hülyét, végül rájössz arra, hogy véletlen elírtad még az elején." miből gondolod, hogy úgy ismerkedtek meg, hogy írni kellett? lehet szóban történt meg a dolog
2015. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Majd kiderül, ne aggódj. Akkor meg majd vagy feldolgozza vagy nem. Ha nem őszintén sajnálom. És téged is..
2015. jan. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!