Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el a szüleimnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el a szüleimnek, hogy a lány, akivel járok, valójában fiú?

Figyelt kérdés

A szüleim már régóta meg szeretnék ismerni, akivel járok. Ők eléggé konzervatívak, és ezért azt hazudtam nekik, hogy egy lánnyal járok.

Már 7 hónapja együtt vagyunk a barátommal, és a szüleim már nagyon meg szeretnék ismerni a páromat. (Mivel azt hiszik, hogy lány.)

Tudom, hogy "búza" vagyok, de hozzá kell tennem azt is, hogy csak így tudok a társadalom hasznára válni, mivel ha lánnyal járnék, eléggé frusztrált lennék. (Már próbáltam.)

Egy művészeti suliba járok, ott már sokan tudják is, mi a helyzet.

20/F


2010. máj. 14. 15:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
minél tovább halogatod a dolgot, annál rosszabb lesz elmondani. hívd el hozzátok a párodat. könnyebb lesz elmondani, ha ő is ott van
2010. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Hát ez elég érdekes helyzet. Szüleidnek mi a véleménye a melegekről? Szerintem elég gáz helyzet,már csak azért is mert kamuztál nekik.
2010. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
5%

"Ők eléggé konzervatívak"....


te szerencsétlen gyökér!

2010. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
60%
második kommentelővel egyetértek, lehet h gyűlölöm a melegeket de ezt már a kapcsolatotok elején el kellett volna mondani a szüleidnek!
2010. máj. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem először beszélj külön-külön a szüleiddel,és kérdezd meg nekik mi a véleményük a melegekről...
2010. máj. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
35%
Mond azt, hogy te igazából lány vagy és ezért teljesen logikus, hogy fiú partnered van.
2010. máj. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el a szüleidnek hogy mi a helyzet, de úgy, hogy a barátod nincs ott. Ha akkor tudnák meg, amikor megérkezik, az túl nagy sokk lenne hirtelen nekik szerintem. Mondd el mizu, hagyj kis időt nekik, hogy megemésszék, utána pedig elhívhatod a barátodat bemutatni.
2010. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Ismerem a szüleim véleményét.

Édesapám református lelkész, nem hinném, hogy túl jó színben mutatkoznék így előtte.

Tudom, hogy nem kellett volna kamuznom, de ez a helyzet korántsem olyan egyszerű. Ha már egyszer elkezdtem, nem tudtam azt mondani, hogy "bocs, csak kamuztam"...

Esetleg valaki volt már hasonló helyzetben? :S

2010. máj. 14. 15:33
 9/23 anonim ***** válasza:
29%

remélem ha lesz gyerekem, az enyémek "normálisak"lesznek...

sajnálom a szüleid

szerintem elég akkor eléjük állnod ilyenekkel, ha már külön élsz, mert apud lehet szégyenlőssé fog válni...

2010. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
75%

Szia!

Nagyon erősnek kell lenned és meg kell bíznod a szüleidben feltétlenül,őszintén el kell mondani nekik mindent, az érzéseidről és önmagadról.Az,hogy hazudtál nekik jobban fogja bántani őket,mint hogy kiderül,hogy meleg vagy.Mivel írtad,hogy édesapád lelkész,meg kell hogy értse a saját fiát,hiszen ezzel saját hitét tagadná meg,miszerint minden ember egyenlő Isten előtt. Tudod,az én szüleim is nagyon vallásosak és konzervatívak.Ne csapd be őket és magadat sem.Én is nagyon megbántam amikor hazudtam nekik,pedig kezdték észrevenni a kábítószeres dolgaimat,de amikor anyukámnak elmondtam,hogy drogoztam évekig,teljesen mellettem állt mindenben és segített.

Csak rájuk számíthatsz az életben,becsüld meg őket!Sok sok erőt Neked!

2010. máj. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!