Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha a baratnom Igy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enber999 kérdése:

Mit tegyek ha a baratnom Igy viselkedik?

Figyelt kérdés

Fel eve vagyunk egyutt a baratnommel(18L)


Szerelmes vagyok bele azt mondja szeret de sokszor en nem ezt erzem.


Kb minden kivansagat igyekszem teljesiteni.figyelek ra meghallgatom arrol nem is beszelve hogy nagyon szepen beszelek vele mindig megkapja a maximalis figyelmet de olyan mintha ez nem lenne eleg. En nem szeretek veszekedni plane nem

Hulyesegeken es o meg kepes ezen is kiakadni hogy nem tudok vele veszekedni. Ha hibazom beismerem de o soha nem

Erzi magat hibasnak. Minden veszekedesto general es egybol a lelkemre megy tudja hogy szeretem es mindig azzal fenyeget hogy akkor os most elmegy meg majd massal lesz,sokszor huzza az agyam minden hulyeseggel,flegmazik stb... kezdek belefaradni ezekbe a hulyesegekbe csak az a baj hogy szeretem de nem akarok egy olyan kapcsolatba lenni amibe bele adok mindent de visszafele ezt nagyon ritkan eszlelem hogy figyelne ram. Eddig idosebb baratnoim voltak (23F) ja es egyutt elunk



2020. máj. 27. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal még nagyon és amiatt gyerekesen is kezeli a problémákat meg kicsit a kapcsolatat is. Ha veszekedest general folyamatosan es nem lehet vele megbeszélni akkor jobban jarnal ha elengedned es keresnel egy komolyabb not
2020. máj. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Bocs, de ahogy elnézem az írásodat, nem csoda hogy nem vesz komolyan.

Ezt leszámítva ő nem szeret téged.

2020. máj. 28. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Exem is ilyen volt, nem lehetett vele semmit sem megbeszélni és semmi sem volt elég jó neki. Én 3 és fél évig voltam vele együtt és mután szakítottunk akkor jöttem rá hogy milyen hülye voltam hogy olyan embernek adtam törődést és szeretetet aki max a felét viszonozta. Egy kapcsolatban fontos a kölcsönösség, ha ő nem képes megtenni érted azokat az alap dolgokat amiket te megteszel akkor szerintem engedd el mert sosem lesz egészséges így a kapcsolatotok.
2020. máj. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szerelmesek beléd.
2020. máj. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!