Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így a volt párom ha látom a jelenlegi baratnojevel?

Figyelt kérdés
Szóval eddig még csak pár alkalommal láttam őket együtt de mindegyik szitu furcsa volt nekem. Pl. Amikor először láttam őket már együtt voltak kb fel éve és pont bújt hozzá a csaj és mikor meglátott szó szerint elugrott mellőle, volt olyan is hogy kaszáltak az autóból és addig igazatta a kabátját magán meg le nem fordultam egy mellek utcába... Vagy is nem fogtameg a kekezét hol ott nekem mindig is szóvá tette ha egyből nem fogtam meg a kezét az adott szituban.már egy éve együtt vanak szóval nem értem a viselkedest. Nem tinik vagyunk már.
2014. dec. 30. 08:50
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocs kiszaltak nem kaszaltak. bocs telorol írtam.
2014. dec. 30. 08:52
 2/2 Dsasc válasza:

Azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy zavarja őt, ha meglát Téged. Ennek az lehet az oka, hogy kényelmetlen érzéssel töltheti el, ha "mindkét" párja egyazon térben van szem előtt. Nem biztos, hogy ugyanazt várja el a másik párjától, mint Tőled, így lehet, hogy náluk ez a reakció kevésbé természetellenes, mint ahogy kívülről látszik. Sőt vannak akik minden párkapcsolatban egy másik arcukat mutatják meg a párjuknak, így próbálva megtalálni az ideálisat.


Amit javasolni tudok az az, hogy lehetőleg kerüld el őket úgy, ahogy tudod. Nem jó neked sem, ha a régi párodat meglátod, mert elkezdesz agyalni és valószínűleg neki sem, mert kényelmetlenül érzi magát a szituációban.

2014. dec. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!