Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az apukaja ugyanugy viselkedik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az apukaja ugyanugy viselkedik velem, mint az ex baratnovel. Nektek rossszul esne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A baratom volt baratnoje naluk lakott tobb evig (baratom szuleinel) es egyszercsak gondolt egyet es elkoltozott.

Mikor en osszejottem a baratommal, hamar beilleszkedtem. Es mondta is az apuka par honappal kesobb, hogy ugy szeret engem, mintha a lanya lennek. Ezt tobbszor hangoztatta es nagyon jol esett. Tudni kell, hogy o vegtelenul kedves ember es szinte mindenki szereti. Nem reg viszomt neztuk a baratom telefonjaba kozosen a kepeket, azonban ott volt egy kepernyofoto arrol az sms-rol, amit a baratom apukaja kuldott a volt baratnonek. Az allt benne, hogy rosszul esett neki, hogy elment, mert a sajat lanyakent szerette...

Szoval... aki bekerul a csaladba, mindenkinek ezt mondja? Ez igy nem tul hiteles. Igazabol rosdzul esett, mert elmondasa szerint annyira nem szerette a lanyt az apuka. Megis ezt az uzenetet irta es gondolom akkor ugyanigy mondogatta neki, mint nekem. Tudom, hogy ebbol nem kellene problemat csinalnom. Nektek ez rosszul esne? Nyilvan nem fogom megszolni erte, nem fogom a baratomnak sem elmondani. Csak megis igy... nem erzem azt, hogy tenyleg igy erzi, mert barki kerulhetne a csaladba, ugyanezt mondana neki. Ti mit csinalnatok? Mindketten harminc fele vettuk az iranyt a baratommal.



2018. ápr. 23. 11:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ilyeneket nem kell annyira komolyan venni. Nyilván a fiának a barátnőre úgy tekint, mint potenciális családtagra. Ezért mondja neked ezt szerintem. Ettől függetlenül, még az előző barátnőjét is kedvelhette, de ez nem kizáró ok, hogy téged ne kedveljen ugyanúgy. Nem kell ebbe többet belegondolnod. :)


22/L

2018. ápr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Te komolyan elhitted, hogy megismerkedsz valakivel felnőttként, és szó szerint úgy szeret majd, mint a saját gyerekét? Teljesen hlye vagy?
2018. ápr. 23. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Par honap eltelt kedves utolso es mivel az ismertsegi koromben tortent ilyen nem egy, igy nyilvan elhittem. Nem szo szerint es nyilvan soha nem fog ugy szeretni, mint a sajat lanyat. De ilyet akkor sem mondunk mindenkinek...
2018. ápr. 23. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:
82%

Nem mindenkinek mondja, hanem a fia komoly baratnojenek, akibol nem te vagy az elso.

Inkabb orulj, hogy kedvel es ne kombinalj.

2018. ápr. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

rosszulesik

rosszulesne


ezeket egybeírjuk.


nyilván a papa érzései változtak az ex iránt, miután lelépett, nem érdemes ebből ügyet csinálni.

2018. ápr. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
45%

De szánalmas vagy kérdező! Te féltékeny vagy az exre, és még helyesen le sem tudod írni, hogy rosszulesik ez neked!


He-he...

2018. ápr. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
31%

látom, nemcsak a papára haragszol, hanem rám is.

azért a helyesírási információt inkább megköszönnéd, minthogy lepontozol.

2018. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem sem kell ennek ekkora feneket keríteni. Örülj, hogy kedvel, de azért nagyon jóban se kell lenni az após/anyós jelölttel, nem egészséges.
2018. ápr. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
54%
Már megint nem a lényegre koncentrálsz, kedves kérdező, az ugyanis a párkapcsolat lenne...lépj ezen túl, mert nem jó irány.
2018. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Orulok, hogy leakadtatok a helyesirason, de most ugye nem ezt kerdeztem :) De koszonom a javitast, legkozelebb odafigyelek ra es remelhetoleg a legkozelebbi olvasmanynal mar csak a lenyegre lesz koncentralva es nem csak ki lesz ragadva egy szo, hanem a kerdesre lesz valaszolva :) Nem a kerdesre IS, hanem csak a kerdesre :)

Igazabol nem birtam en ezt megallni es elmondtam, hogy mi bant. Ez igy korrekt mindenkinel. Arrol van szo, hogy o mindenkivel aranyos es kedves, nem akar rosszban lenni senkivel es mivel engem nagyon kedvel, igy nem szeretne nagy kulonbseget tenni a lanya es koztem. A masik lanyt is kedvelte, de akkor meg nem volt tul nagy tapasztalata az ilyesmikben es utolag mondta el a baratom, hogy mi miert volt. Ugye igy mar nem tetszett az apukanak a dolog. Volt tobb mondanivaloja is, de az volt a lenyeg, hogy akarkit hoz a fia vagy a lanya haza, azt el kell fogadni es szeretni kell. Csak nalam nincs az a szo, hogy "kell" ebben az esetben :) Megbeszeltuk, kitargyaltuk es hiaba esett jol, tenyleg ezt mondana masnak is szerintem. Nyilvan nem fog soha a lanyanak tekinteni, evidens es nincs is szukseg ilyesmire. De azert ilyesmivel akkor sem dobalozunk. Sikerult megbeszelni es kesz. Ez volt a legegyenesebb dolog. En sem szeretnek veluk rosszban lenni es tenyleg annyira aranyos, majdnem mondtam neki, hogy lassan ugy tekintek ra, mint "potapara", de mar nem is fogom ezt mondani neki. Ezt nyilvan mar nem fogja megkapni. Nalam meg a szavaknak es a tetteknek sulya van, ha masnal ez nincs is igy :)

2018. ápr. 23. 13:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!