Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szaktársam örül,hogy talált...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaktársam örül,hogy talált egy beszélgetőpartnert vagy esetleg tetszem is neki?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy szakkoliba, ahol megismerkedtem egy sráccal a felvételin. Mindkettőnket felvettek és a gyűléseken mindig keres hogy hol vagyok meg folyamatosan velem van. Általában mindig a suliról beszélünk, kiderült hogy közös érdeklődésünk a zongora. 1 hét múlva már azt is kikutatta rólam a neten, hogy kiskoromban milyen zongoraversenyeken jártam. Volt, hogy kedveskedett nekem, mondta hogy nem mindenki ilyen tehetséges, mint én (am különösebben nem vagyok az). Mikor beszédet tartottam, akkor a mikrofonnal sorakoztunk és mikor oldalra néztem, láttam hogy engem figyel és elmosolyodik, ahogy ránézek. Betegség miatt 2 hétig nem voltam koliban, és akkor mondta nekem mikor összefutottunk, hogy de mikor megyek már újra. Ragaszkodott ahhoz is hogy legyek vele egy csapatban. Egyik közös ismink azt mondja hogy látszik hogy szeret. Direkt rákérdezett előttem a srácra h mi járunk, a srác tagadta. Utána pedig elkezdte nekem mondani ilyen félmosollyal az arcan hogy nem érti miből gondolják hogy mi járunk és h majd turi elterjesztik a suliban. Szerintetek? Ha nem is szerelmes, de van egy hangyányi esély, hogy bejövök neki?



19/L



2020. máj. 28. 16:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is tetszel neki.
2020. máj. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy bejössz neki:) Az alapján, amit írsz, tuti:)
2020. máj. 29. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!