Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Miért jellemző rátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért jellemző rátok annyira az online társkeresés terén, hogy ti alig kérdeztek a beszélgetőpartneretekkel való ismerkedés során, illetve hogy egyik pillanatról a másikra eltűntök és többé soha nem írtok vissza?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Akkor van ez ha nem érdekled a másik félt. Mit nem lehet ezen érteni!?
2020. ápr. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Unalmas és/vagy idegesítő vagy, talált jobbat, megunta az online baromkodást...stb
2020. ápr. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%

Fura, szerintem pont a férfiak ilyenek.

Persze tisztelet a kivételnek, viszont eddig kb 20 pasival beszéltem és a legtöbbjük nem kérdezett, és nagyon sokan egyik pillanatról a másikra csak simán otthagytak.

2020. ápr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ez nem a nemtől függ sok ilyen férfi beszélgetőpartnerem volt (szerencsére a pàrom nem volt ilyen). Van akivel fixàlt randink volt és úgy tűnt el
2020. ápr. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert 10 másik pasit tartanak vasként a tűzben...kellemes női szokás nem?
2020. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én kérdeztem és olyan távolságtartóan és vonakodva válaszoltak, mintha valami tabu magánéleti témát boncolgatnék, pedig olyasmi kérdéseim voltak, hogy "hol tanulsz?" vagy "mi a kedvenc filmed?". Akkor tűntem el szó nélkül, mikor meguntam az érdektelenséget és töröltem magam az oldalról.
2020. ápr. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A saját nézōpontodat írtad le.. nyilván baromi unalmas ember lehetsz, aki senkit sem érdekel..


A nō visszaír a pasinak, kezdeményez, ha érdekli ōt.. ha te nem vagy érdekes, akkor most erre mit mondhatnánk...

2020. ápr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
én mondjuk sosem értettem ki az a hitvány alak, aki neten ismerkedik férfiként. Ha nem vagy csúcskategóriás manusz, akkor 0.1% az esélyed, hogy bármi komoly ott összejöjjön.
2020. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Sunshinedoll ***** válasza:
65%
Nyilván aki ilyet csinál, az nem érdeklődik irántad és nem tart szórakoztatónak. Amit mondjuk lehet fel kéne ismerni felnőttként, és akkor nem írogatni tovább.
2020. ápr. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
36%

Bár az eddigi válaszolók szerint Te vagy az unalmas, de ez jellemzően csak 50%.


A másik fele, hogy a csaj is rémesen unalmas, igazából csak arra vár, hogy szórakoztassák, semmi témája nincs, sőt nem is igazán tudja, hogy mi érdekli. Ilyenkor várja, hogy majd te kitaláld, hogy mivel lehetne őt szórakoztatni, aztán ha mégsem jön be, akkor lelép. Persze a következő, és az azt követő pasas sem fogja tudni őt szórakoztatni, mert maga sem tudja, hogy mit kezdjen önmagától.

2020. ápr. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!