Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakran vizsgáztatjátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakran vizsgáztatjátok a beszélgetőpartnert lányok?

Figyelt kérdés
Az imént beszélgettem egy hölggyel chaten. Mondta dobjak fel egy témát ami érdekel. Mondtam hogy az ókori törit szeretem, de most a népvándorlás kor nagyon érdekel, mert hallottam egy elméletet, ami arról szól hogy kr.u. 600-900 ig történt dolgok igazából meg sem történtek. Mondta akkor meséljek az újasszír birodalomról, mert az pont akkor volt. Mondtam neki, hogy félre értett, mert bár kb akkor volt, de időszámítás előtt. Erre elkezdett mindenféle random kérdést feltenni helyszínekről, uralkodókról amiket én készséggel megválaszoltam, majd nekem szegezte a kérdést, "hogy miért nézem őt hülyének, egy lány is lehet jó a történelemben". Kellemetlen volt, nem igazán tudtam a dolgot hova tenni. Gondoltam tök jó, van egy téma amiről beszélgethetünk és mindkettőnket érdekel, erre valami okból azt hitte hogy trollkodom, vagy nem tudom. Szoktatok ilyet csinálni, bármilyen témában, és ha igen miért ? :)
2016. nov. 27. 19:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Elég volt mára az internetből.
2016. nov. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ja én is erre jutottam.
2016. nov. 27. 19:24
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

lefordítva kb ez történt-

csaj-meg akarsz felelni nekem?

te-igen megakarok-liheg

csaj-pedálozz,pedálozz!

te-igyekszem!


és igen ez egy teszt volt.

az a neve kontroll teszt és megfelelési kényszer teszt.

vagyis meg tudod-e tartani az irányítást,vagy a csaj el tudja-e venni tőled és mennyire tudod megmutatni azt,hogy nem vagy te a figyelmére utalva mindenáron.


pl itt amikor az újasszír birodalom volt a téma,akkor beszúrhattad volna,hogy az asszírok terjesztették el a kutyapózt,amit az annunakiktól tanultak.

vagy hasonló hülyeségeket.

2016. nov. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Hozzám is bejött egy fiú cseten, arról faggatott volna erőszakosan, hogy milyen hobbijaim vannak, így, elsőre.


Ez is vizsgáztatás.

2016. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

hmm.. nem terveztem vizsgázni ma, csak beszélgetni szerettem volna. mindegy majd máskor talán menni fog :D

köszi a válaszokat

2016. nov. 27. 19:34
 6/14 anonim ***** válasza:
A pinák bolondok. Ne akard megérteni őket.
2016. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Velem pasik csinálják ezt, mikor kiderül, hogy szeretem a focit. Mint a keselyűk, várják, hogy elmagyarázzam a lesszabályt.


Néhány ember undorító.

2016. nov. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Mcgalagony17 ***** válasza:

Én sosem csináltam, és csinálnék ilyet. Szerintem az ismerkedés nem egyenlő a szívatással. :)


22/N

2016. nov. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

"Velem pasik csinálják ezt, mikor kiderül, hogy szeretem a focit. Mint a keselyűk, várják, hogy elmagyarázzam a lesszabályt. "


Az nem vizsgáztatás, hanem teljesen komoly elcsodálkozás és hitetlenkedés, hogy egy csaj tényleg tudja a lesszabályt:)

2016. nov. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Soha.

N

2016. nov. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!