Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelemből visszafogadnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből visszafogadnál olyat, aki egyszer megcsalt?

Figyelt kérdés
2020. jún. 9. 02:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
27%
Igen, de onnantól kezdve a szexháziállatom lenne. Ha így is jönne, akkor igen.
2020. jún. 9. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Nem, mert lesz ott több megcsalás is.
2020. jún. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
És ő azért dugott félre,mert annyira szeret?
2020. jún. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2020. jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megtettem, mar nem volt meg a bizalom, o ujra megcsalt es en sem vettem mar konolyan a pasit. Soha tobbet.
2020. jún. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Egyszerűen nem vagyok hajlandó kitenni magamat ilyen szenvedésnek.
2020. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen nem. Nem is tettem mikor ilyen történt.
2020. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Mert aki szeret, az nem csal meg.
2020. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Velem megtörtént. Nyilván nem bocsátottam meg, de közösen dolgoztunk rajta, hogy minden a régi legyen. Sosem bántam meg, hogy együtt maradtunk, de ez nyilván a párod személyiségétől és a kapcsolatotok milyenségétől függ.

Ha szeretnél beszélni róla, írj nyugodtan!

2020. jún. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
61%

Én visszafogadtam, pedig rengeteg okom lett volna arra, hogy ne. Beszéltem vele, elmondtam Neki a véleményemet erről az egészről, és - talán túl durván -, de sikerült elérnem, amit akarok. Képes vagyok Benne megbízni.

Ő is szeretett engem, de mégis megcsalt. Már ugyan nem tudnám elmondani, hogy mit csináltam, mert írtózatosan rég volt, de bevált. Úgy gondolom, hogyha tudsz beszélni a fejével, és tényleg szereted, és oda vagy érte, megéri megbeszélni vele. Ha tényleg szeret, akkor következő alkalommal elkerüli az eféle szituációkat, amibe sodorta magát. Hogyha nem is szeretne visszajönni, akkor onnantól tényleg off, és csakis saját magát minősíti. Egy kapcsolatban a megcsalás a legeslegaljasabb dolog, amit tehet egy ember azzal, akit "a legjobban szeret".

De, figyelj, ha tényleg szeretted, próbáld vele megbeszélni, és adj neki mégegy esélyt. Hogyha kell mégegy, kit érdekel? Tényleg szereted, és javulást szeretnél, nem? Mutasd meg neki, hogy tényleg szereted. Saját tapasztalatom alapján elmondhatom, hogy megéri. Ki lehet nevetni nyugodtan, nem fogok érte harapni, de leírtam, hogy én hogyan gondolom.

2020. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!