Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak ha a szeretőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a szeretőm nem akar visszafogadni? És mit csináljak azzal aki miatt van ez?

Figyelt kérdés

Világos leszek és egyszerű. Évek óta a feleségemmel éltem, deeee lassan rá jöttem, amire neki is kellett volna. Hogy ez tévedés volt. Tulajdonképpen nem a szeretem nem szeretem kérdésben, hanem nekem nem erre van szükségem, sok mindenben összeköt vele sok minden de nem elég. Csomó dologban nem lehet vele olyan bizalmas viszonyom amilyet akartam. Szívás de ez van.


És szégyen vagy nem, de még amikor együtt éltünk találkoztam valaki mással egy kis kocsmában. És neki sokszor elmondhattam azt a mit otthon nem, hogy mi bánt, mi hiányzik. és ezzel el kezdett érdekelni, és imádtam hallgatni aztán kapcsolat alakult ki köztünk. Ebből a kapcsolatból többet is akartunk, de az a nő akivel képes voltam együtt élni, ne óhajtott olyan egyszerűen elválni mint kéne. És ez a helyzet ahogy húzódott egyre jobban megbántotta az "új szerelmemet". És szakított velem. És nem akar hallani rólam, mert én nem gondolom szerinte komolyan. Van értelme küzdeni érte? Vagy már így is tényleg túl sokat várattam?


Viszont ma már az eredmény az, hogy én sem akarok elválni, legalább is egyszerűen. Most már nem egyezek bele semmibe amit kér a válásban ez a nem is írom le micsoda. Most már nekem kell a nagyobb része annak amink van! Viszont ez a per, nehéz lesz, de működhet. Addig meg vár a lány?



2018. júl. 19. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha annyira őszintén meg tudtál vele beszélni mindent, akkor hogy lehet, hogy a legfontosabb dolgot mégsem? Az utolsó mondatod, ami egyben a kérdésed, miért nem neki tetted fel?
2018. júl. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

Bocs'! "És neki sokszor elmondhattam azt amit otthon nem, hogy mi bánt, mi hiányzik. " Otthon vajon miért nem mondhattad el ugyanezeket? Mitől féltél, avagy... ?

Bocs 30++/F

2018. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
1 mert ez egy nő, aki magát férfinek akarja beállítani és a férfi akinek a nevében ír, még csak nincs is itt a fórumon.
2018. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Ez ugye csak troll kérdés? 🤓
2018. júl. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A per nem fog működni, mert mindennek megkapja a felét, te meg fizeted a gyerektartást is.

A nőd meg nem vár, mert már kidobott, csak te nem fogod fel. Addig voltál izgalmas, amíg másé voltál. Így, gyerektartást fizető, elvált férjként nem kellesz neki.

Valószínűleg van neki más már.


Aki miatt ez van, annak meg vágd le a tökét, ugyanis ezt mind magadnak köszönheted.


Sok sikert magányos, kisemmizett, elvált férfiként!

2018. júl. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ösnek maximálisan igaza van!
2018. júl. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De működni fog. Tudja hogy ha nagyon akarom akkor nem kapja meg a válóperben amit akar, és pontosan tudja, hogy miért. Ezért nem fog majd hadakozni, ha a toleranciám elfogyott.
2018. júl. 19. 20:58
 8/8 anonim ***** válasza:
56%
Gyerek van?
2018. júl. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!