Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól látom hogy előszőr egy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól látom hogy előszőr egy jó egzisztenciát érdemes összerakni aztán csajozni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem arra gondolok hogy milliárdos vagyonnal kell rendelkezni (mondjuk nem hátrány) de legyen az embernek egy stabil jól fizető állása/vállalkozása, igényesen berendezett ingatlan vagy legalább albérlet, meg valami vállalható kocsi.


Én röhejesnek érezném hogy még anyámmal élek mondjuk, aztán oda vigyem fel a barátnőmet.



2020. jún. 9. 12:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Először magadat érdemes összerakni és utána csajozni. Az egzisztencia építésnek nem az anyagi része a fontos társkeresésnél hanem az a személyiségfejlődés amin keresztül mész közben. Olyan dolgoknak amik örökre lekötnek, mondjuk saját ingatlanba ölt millióknak nem sok értelme van. Egyrészt közel sem biztos, hogy a párodnak tetszik, közel sem biztos, hogy egyáltalán azon a környéken akar élni. Illetve ha megismered a megfelelő személyt akkor rengeteget fogsz változni te is miatta. Amikor találsz egy olyan embert aki húz felfelé, aki miatt jobb ember akarsz lenni olyankor nagyban megváltozik az értékrended.
2020. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
A kettőt együtt is lehet csinálni.
2020. jún. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%
Nem kéne ennyire mereven hozzáállni az élethez és ilyen rigid kategóriákban meg szintekben gondolkozni.. Ha épp most ismernél meg valakit, aki minden téren megfog, akkor elutasítod, mert anyuddal élsz? Ne már. Nyilván az ember törekedjen arra, hogy legyen körülötte némi stabilitás, de ez a párkapcsolati kérdéstől független kell, hogy legyen.
2020. jún. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez baromság.
2020. jún. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Otthon nincs saját szobád?

Amikor együtt voltam valakivel, akkor semmi gond nem volt azzal, ha felmentünk a szülei lakására, mert sosem zavartak, jól elvoltunk a külön szobában, engem sosem ért kínos helyzet emiatt, hogy a szülōk ránk nyissanak, vagy bármi ilyesmi...

Na meg a szülōk sincsenek mindig otthon.. ilyen esetben azt is meg lehet csinálni, hogy elōre megbeszélitek, hogy milyen idōpontban a legalkalmasabb nálad, amikor nincs otthon senki.

Ha valaki nagy családdal él, sok testvérrel, és külön szobája sincs, akkor viszont nehezebb lehet.

2020. jún. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem nagyon rosszul látod.

Ha valaki az általad felsorolt dolgokat csak 30 éves korára tudja teljesíteni, akkor elvesztegette a fiatal korát, és annak a szépségeit, amit már sosem kap vissza. Szerintem a fiatalkori szerelem a legszebb, nem az idōs, felnōtt kapcsolat, amikor az ember már viszonylag monotonabb életet él, sokat dolgozik és tele van az élete stresszel, meg aggodalmakkal.

2020. jún. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is a kettő párhuzamosan kellene menjen. Két véglet, de tanulóként, pályakezdőként szerintem arányaiban nagyon kevés nőt érdekel, hogy mit örököltél a szüleidtől, inkább a külsőd, dumád fogja megfogni őket. De negyven év fölött már ciki, ha anyukáddal laksz vagy az albérlet kifizetésén túl nulla a tartalék. Viszont ha találsz társat, együtt sokkal könnyebb és gyorsabb ez is. Persze minden korosztályban van, aki csak a készbe akar beleülni (nő is férfi is), de azért nem kell ezt mindenkire előre ráhúzni.
2020. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jól
2020. jún. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 at__us ***** válasza:

Kedves kérdező, igen, egyet értek veled, egy alap anyagi biztonság összerakása és függések levetkőzése( amihez el kell telnie egy bizonyos időnek!) szükséges, de nem érdemes túlságosan kimaxolni sem, mert lehet, hogy egy nagyon jó kapcsolatot szalasztasz el a szűk látókörűséged miatt!


27/F

2020. jún. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%
Jól látod. Addig meg majd dugom helyetted is a csajokat.
2020. jún. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!