Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Érdemes 10/7-8-as egyetemista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes 10/7-8-as egyetemista pasiként, átlagos pénzügyi helyzettel és egzisztenciával bepróbálkozni egy 10/10-es,20 éves lánynál?

Figyelt kérdés

A lányért mindenki oda meg vissza van már első látásra, mert kis alacsony, és nagyon bájos/aranyos kisugárzása van.

-kondizik

-egy táncegyesületben van benne

-arca, teste is 10/10-es

-nem nagyképű, flegma pitsa, kedves mindenkivel

-imád főzni, ehhez kapcsolódik is az egyetemi szak amit tanul


Tehát van rá bőven kereslet, rengetegen bele vannak zúgva, van miből válogatnia.

15 éves korára már 6 (természetesen komolytalanabb) barátja/tinikapcsolata volt, egyikkel le is feküdt, tehát 15 évesen vesztette el.

Volt akit meg is csalt ezek közül.. 5-6 éve egy tini kapcsolatban félresmacizás szerintetek komoly dolog, vagy említésre sem méltó? (nem azzal a barátjával, akivel lefeküdt, az nagy szerelem volt, és évekig együtt voltak)

Az ilyen úgyis csak a top kategóriából válogat, nem?



2018. jan. 6. 19:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

lehet, hogy 5 éve volt bezsongva, de eléggé ilyen kis buta csitri ribi a leírás alapján, a táncegyesületes lányok többsége meg írtó nagy fas_hiányban szenved, főleg a hip-hop-os lányok, ugye ő is az? :)

hát megpróbálhatod, veszteni nem vesztesz vele, max lesz pár hónap/hét/menet jó élményed, jobb esetben valami normális kapcsolatos is kialakul belőle

2018. jan. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%

Persze az egzisztenciádat ki kellett emelni, ugye? De gyökerek itt egyesek.


Ha azt írom, hogy nem, akkor elfelejted.

De ha azt írom, hogy érdemes, akkor próbálkozol?


Nőjetek már fel. Igaz, az iskola pad értelmi érettséget nem ad, de azért próbáljatok már meg agyilag is felnőni.

És felejtsétek már el ezeket a sz..ros pontozásokat, mert ki szerint az?

És , ha pl. nekem te 10-es lennél, vagy 1-es? Nos, akkor meg? Mi értelme ennek?


És lehet, hogy csak a te szemedben 10-es ez a csaj, valójában pedig csak egy erős 6-7-es. Szóval?


Legyél már tökös, és határozott. Már ha férfi vagy.

2018. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Hány éves vagy?

Irány a játszótér.

Őszintén nem a mi véleményünk a mérvadó, NEKED kell tudnod, hogy ezek alapján képes lennél-e kapcsolatra VELE.

2018. jan. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy ribi.
2018. jan. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
akkor a mai lányok többsége sajnos az
2018. jan. 6. 21:21
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

#5


Gratulálok neked, hogy a gyk-t veszed alapul, abból vonsz le egy téves következtetést.

Nem sok ésszel rendelkezel. És még te jársz egyetemre? Biztos, hogy te egyetemista vagy?

Az egyetemistákat sokkal okosabbnak gondoltam.

2018. jan. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Utolsó, te nagyon agyhalott vagy, még azt sem érted, amit olvasol.


Nem én ribiztem le, de ha ő ezzel a paraméterekkel ribi, akkor a lányok többsége is az. Érted???


Tanulj meg szöveget értelmezni.


Meg mi az, hogy a gyk-t veszem alapul? WTF


Istenem, de sötét vagy..

2018. jan. 6. 21:45
 8/15 anonim ***** válasza:
23%
a 65%-os még maga nem tudja, hogy mit zagyvál össze, csak idedobott pár irreleváns, közhelyes mondatot, amit minden kérdés alá MINDIG be kell nyögnie valakinek
2018. jan. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
49%

Gratulálok az általánosításodhoz.


Akkor ezek szerint minden pasi egy h..lye f..sz, ugye?


Ezekkel a paraméterekkel?? B+, csak azért lek..rvázni valakit, mert ilyen? Normális vagy, ember?

Ennyire h..lye gyereke lennél? Ez felszínesség.


És mi van, ha szeret táncolni és jól néz ki? Akkor már ribizli minden ilyen csaj?


Én is jó csaj vagyok a pasik szemében, ugyan nincs táncegyüttesem, nem vagyok flegma p..csa, tudok főzni és szeretek mozogni, mégse vagyok ribizli. 5 éve kapcsolatban vagyok.

2018. jan. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
21%

# 9


TE OLYAN RETARDÁLT VAGY BA_ZD MEG, HOGY ARRA SZAVAK NINCSENEK.

FOGD MÁR FEL, HOGY NEM A KÉRDEZŐ RIBIZTE LE A CSAJT.

2018. jan. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!