Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha introvertalt típuskent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha introvertalt típuskent mégis úgy érzem a mostani sráccal, hogy szeretek vele sokat lenni, az mit jelent?

Figyelt kérdés

Még csak találkozgatunk, de elég sokat, 1-2 naponta.


Régebben nagyon zavart az ilyesmi, hiába voltam valakibe belezugva, akkor is mindig úgy éreztem, hogy nagyon sok térre van szükségem, többet akartam egyedül lenni/barátokkal sokkal, mint velük.

De most valahogy olyan nyugodt érzésem van, mert ez a srác nem túl sok, nem tapad rám, de nem is a másik eltűnos véglet.

Törődik velem, figyelmes,jól érzem vele magamat.


Ez azt jelentené, hogy valójában ezek szerint nem is voltam még soha szerelmes?

Mert ez tényleg furcsa, sosem éreztem még ilyet.


24N


2020. jún. 12. 12:12
 1/1 anonim ***** válasza:
0%

Szerelem...mi a szerelem tudod pontosan definiálni? Vagy lehet-e egyöntetűen , pontosan definiálni úgy hogy mindenki számára ugyanazt jelentse? Nem lehet!


Ha jól érzed vele magad akkor élvezd , és nem a miérteket , meg a hogyanokat keresd! Mert ezekre választ sosem fogsz kapni.

Majd ha problémák lesznek akkor kezdj el gondolkozni hogy mit és hogyan.

2020. jún. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!