Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok nektek mennyire számít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire számít az hogy egy fiú extrovertált vagy introvertált e?

Figyelt kérdés
2019. máj. 4. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az egyik legfontosabb tulajdonság az, hogy extrovertált legyen. Illetve inkább introvertált extrovertált, aki nagyon jól teljesít szociális szituációkban, ha éppen társas helyzet van akkor élvezi, elvan. De ugyan úgy igénye van az egyedül töltött időre meg a nyugira.

Nem tudnék olyan ember mellett lenni, akivel nem tudok elmenni egy buliba vagy csak barátokkal valamerre, vagy egy kicsit nyüzsgősebb helyre (akár egy hétvégi bevásárlás). A közvetlen, nyitott embereket szeretem. Nekem nem vonzó ha valaki visszahúzódó, nem tudok mit csinálni az ilyen emberekkel. Egy beszélgetést is harapófogóval kell kihúzni belőlük, nem is mindig merik elmondani a véleményüket. Egyszerűen csak nem menne nekem ilyen emberrel egy kapcsolat.

2019. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én ambivertált vagyok, tehát valahol a kettő között, úgyhogy alapvetően mindkét csoporttal ki tudok jönni. Alapvetően azt szoktam mondani barátságokra és kapcsolatokra, hogy amíg az illetővel odafigyelünk egymásra, tudunk beszélgetni, és kapcsolódni, addig nekem nem számít, hogy egy könyvet olvasva töltődik fel, vagy egy rave party-n. Főleg, hogy ezt az egész témát én inkább egy spektrumként érzékelem, vannak köztes állapotok is.


Az egyetlen dolog, ami problémát jelenthet, az az, ha teljesen elütnek az igényeink, és a spektrum valamelyik szélén van. Pl. ha az illető minden hétvégét telezsúfolna programokkal, amikre elvárja, hogy menjek, vagy ha az illetőnek az az ideális, hogy 5 napig el se hagyja a házat.


Alapvetően az extrovertáltakat nehezebben viselem, de ez nem szakítóok, nekem sokkal fontosabb, hogy az illető értelmes legyen, nyitott, és lehessen vele beszélgetni. Most egy introvertálttal ismerkedek, akire ezek jellemzőek. :)

2019. máj. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!