Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiatalabb nők. Mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb nők. Mit szólnátok hozzá, ha egy átlagos kinézetű 40+-os férfi, ostromolna a szerelmével? Hetente 3-4 szál rózsa, szerelmes versek, szerelmes dalok, az ablakotok alatt aludna. F/44

Figyelt kérdés
2020. ápr. 19. 19:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Rövid időn belul ideiglenes megelőző távoltartást kérnének rá, aztán meg a bíró végzéssel rendelné el.
2020. ápr. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Túlzásnak tartanám, amit csinál. De egy 44 éves férfinek miért nem jó a saját korosztálya?
2020. ápr. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Kb az, mint első. Az ablakom alatt alvas kozben tuti ontenek egy vodor vizet ra, vagy asoval csapkodnam el...jajj vagy csak csendben rendort hívnék
2020. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
80%

Ha valamilyen értékes ajándékot is adna, akkor nem azonnal hívnám rá a rendőröket. ;)


Persze troll kérdés, mint az összes többi amit felteszel.

2020. ápr. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Azt gondolnám hogy egy idióta aki itt feleslegesen erőlködik, mert a saját korosztályából a kutyának sem kell.
2020. ápr. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%

Ezek az emberek azért kezdenek korombeliekkel, mert a korosztályuk le sem köpné őket vagy azért, mert agyilag a 20 évvel korábbi szint fekszik nekik amúgy?



Akárhogy is, 30 fölöttivel szóba sem állok ilyen szempontból. Felőlem lehozhatja a csillagokat is, önmagában a húszasokra nyáladzó negyvenesek egy szánalmas jelenség. Nem bírnék ilyen értékrendű embert normálisnak tartani.

23N

2020. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%

Pár napon belül elmennék a rendőrségre feljelentést tenni zaklatás vádjával.

Ez nem romantikus vagy kedves, hanem ijesztő. Egyszerűen félnék, hogy egyszer megelégeli az ignorációmat és egyszerűen megerőszakol. Mert egy ilyen alakból ezt nézem ki.

Az első egy-két nap megpróbálnám egyértelművé tenni, hogy esélytelen, pl nyilvánosan csókolózok a barátommal, vagy az ő támogatásával megkérem, hogy hagyjon, de mint ahogy írtam, a lehető leghamarabb rendőrségre vinném az ügyet.

21/L

2020. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Nálam volt rá példa, hogy egy 40 es férfi szerelmes üzenetekkel bombázott, hazáig kísért a munkából, aztán ott ragadt az ablakom alatt és onnan nézett, de volt olyan is hogy csak random jött az ablakom alá lesni, aztán arra lettem figyelmes, hogy énekel meg fütyül be nekem, meg neten írogatott, folyamatosan kémkedett utánam annyira belém volt zúgva... El nem tudom mondani mennyire ciki cukinak, de inkább az elsőnek találtam az egészet... Minden egyes alkalommal amikor észre vettem hogy ott szobrozik az ablakom előtt, probáltam elküldeni, sikertelenül. A végén feladtam és rá hagytam, függöny le és mintha észre se venném... Ja és még ennek tetejébe kollégák is voltunk, aztán eljöttem onnan dolgozni máshova, illetve lakhelyet is váltottam.


Ezek a fazonok nem normális kategóriában vannak! Kimerítik a zaklatás fogalmát.


Persze, ha az illető bejön nekem is, akkor nem bánom a dolgot.

2020. ápr. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
Leirtad a tuti receptjet annak, hogy hogyan iszonyodjunk egy ferfitol, meg akkor is, ha netalan tetszett eloszor.
2020. ápr. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
82%
Tavoltartasi hatarozatot kernek. Vagy feljelentenem zaklatasert. Ez nem romantikus hanem nagyon para. Neked amugy nincs jobb dolgod mint napi szinten fszsagokat kerdezgetni? 44 evesen ez eleg kinos.
2020. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!