Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan vegyek rá egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csonkaferi kérdése:

Hogyan vegyek rá egy lányt hogy találkozzon velem,ha konkrétan azt mondja, hogy ő még elég gyáva ehhez, meg megijeszti ez az egész?

Figyelt kérdés

Pedig már kicsivel több mint fél éve "beszélgetek" vele interneten keresztül. Most végre neki is meg nekem is jó lenne az idő.

És miután csak azt mondtam neki hogy szeretem, már kevésbé válaszolgatott nekem, teljesen más témákba is.

Tehát mintha tényleg félne ettől az egésztől. És már nem tudom hogy mit csináljak, pedig mondtam neki sok mindent megtennék érte.


2020. jún. 20. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem a megfelelő személlyel beszélgetsz. Nehogy már féljen fél év ismertség után találkozni veled?! :O Ez kész vicc kategória.

Lehet, hogy ő nem is akart komolyat és mivel elárultad neki, hogy szereted, ergó te komolyat akarsz, ezért ő inkább kifogásokat keres, pedig egyszerűbb lenne, ha közölné, hogy ő nem akar komolyat.


Nőként, ez a meglátásom erről.

2020. jún. 20. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő is tudta már az elejétől fogva, hogy társkeresés céljából beszélgetsz vele? Vagy hogy alakult ki ez az egész?
2020. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mondhattad, hogy szereted? Hisz még nem is találkoztatok. :0


Legalább képcsere volt? :D

Milyen célból beszélgettek? Ezt tisztáztátok egyáltalán?

2020. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Szereted, sok mindent megtennél érte, alaphiba ilyet mondani egy lánynak... Most a legjobb megoldás ha hagyod a faszba, kicsit flegmabb vagy vele, hagyd futni egy kicsit, mert nagyon nyeregben érzi magát ilyenkor és semmibe néz. Hallgass rám, különben nagyon megszivod.
2020. jún. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
fél év után is gyáva? Kapcsolathoz is gyáva lesz. Felesleges időpocsékolás.
2020. jún. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
66%
Am milyen gyakran beszéltek? Sok mindent megosztotok egymással magatokról?
2020. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Nincs különb indok a fejében ahhoz, hogy valahogy lerázzon, hát akkor ezt mondja. Felejtsd el ezt a lányt.

Elijesztetted magadtól azzal, hogy szerelmet vallottál neki ilyen csekély ismeretség után, hiszen még élő szóban nem is beszéltetek. Szélhámosnak talált.

Ffi.

2020. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Természetesen nem az elejétől fogva, mert emlékszem rá hogy már a tavaly is beszéltünk csak ott utána volt egy nagyobb kihagyás és most január kezdtünk el beszélgetni kicsit komolyabban.

Ezekben az utóbbi hónapokban én éreztem meg láttam is, hogy ő is próbál közeledni hozzám és ezért mondtam hogy szeretem. De lehet hogy nagyon elsiettem és még időre van szüksége.


De hát én se várhatok a végtelenségig... Meg szerintem szemtől szembe derülne ki hogy működne-e ez a dolog vagy sem.

2020. jún. 20. 20:42
 9/15 anonim ***** válasza:
De milyen oldalon ismerkedtetek egyáltalán össze? Társkereső vagy csak közösségi? Ki kezdeményezte? Kérdező, ezzel kapcsolatban szándékosan sumákolsz?
2020. jún. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Nem sumákolok én semmit.

Közösségi oldal még mindig és én kezdeményeztem először, a legelején.

2020. jún. 20. 21:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!