Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az normalis h szeretem ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normalis h szeretem ha a pasim megut szex kozben? Szexen kivul persze de szexben mindig es imadom, es o is de sosem ut erosen, sot konkretan en kerem h pofozzon meg erosebben. Szoval ez miert van? 31|N 44/F

Figyelt kérdés
2018. aug. 27. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Erre izgulsz, ilyen a fétised. Vannak ilyen nők.
2018. aug. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én csajom is kéri, hogy durván bánjak vele. Nagyon durván. Szexen kívül pedig szuper érzékeny, akkor csak nagyon finoman szereti, ha hozzáérek.
2018. aug. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
17%
Beteg vagy
2018. aug. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
A nők azon 90%-ához tartozol, aki látensen vagy nyíltan erre izgul. :D Semmi gond nincs veled, ha találsz hozzá megfelelő partnert.
2018. aug. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3#, nincs ebben semmi beteg. Valahol minden nő arra vágyik, hogy egy überalfa férfi durván lerendezze. Egy szexuálisan vonzó férfi ki tudja hozni az állatot a nőkből.
2018. aug. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem az, de mit lehet tenni...?
2018. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes valaszokat, szexen kivul abszolut “normalis” vagyok es sosem utnenk meg egymast, es mazochista se vagyok. Gyerekkoromban soseme utottek meg a szuleim, es a fajdalmat utalom-tehat kb elajulok ha elvagom az ujjam, sirok ha beutom a fejem...de amikor felpofoz az valahogy “feltolt”, az valahogy a jo fajdalom kategoria meg akkor is ha kesobb erzem az arcomon.
2018. aug. 27. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!