Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi az a belső kincs, tulajdons...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az a belső kincs, tulajdonság vagy jó szokás, amit a legjobban szeretsz és értékelsz a párodban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 19. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

1: hűséges, egy percre sem tartott kételyek között, mindig minden stabil volt és tiszta

2: az, hogy nyitott velem mindenben és ez engem is felszabadít

3: kitartó és sokat teszünk értünk

4: jó csapatjátékos

5: figyelmes és a figyelmességét kreativitással ötvözi

2020. márc. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
53%
Huseges, megbizhato es minden nap erezteti velem, mennyire fontos vagyok neki.
2020. márc. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Én személy szerint a barátomban azt értékelem a legjobban,hogy fel tudok rá nézni ez több dologból tevődik össze mármint az,hogy miért tudok rá felnézni. Emellett azt is ,hogy ezek miatt nőnek érzem magam mellette és nem rest mindennap elmondani milyen gyönyörűnek tart,mennyire hálás,hogy vagyok neki. Sok ilyen apróság ami miatt odáig vagyok érte.
2020. márc. 20. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nagyon őszinte törődő gondoskodó figyelmes jó természetű lany mind velem mind a barátaival igaz neha rájön az 5 perc de mindenkire rám is neha 😅

De azt külön kiemelem hogy figyel arra és tesz is érte hogy ne okozzon nekem fájdalmat! (Persze mind ez oda vissza!)

Azert is emeltem ki ezt mert latom környezetemben hogy a felek tojnak egymásra meg bántják egymást olyanokat csinálnak egymásnak amitől a masik egy életre szóló traumát szerez...

a jó kommunikáció ennek elkerülésére elengedhetetlen

2020. márc. 20. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!