Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem akarok többé szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarok többé szerelmes lenni, hogy tudnám ezt eltüntetni?

Figyelt kérdés

Tisztában vagyok azzal, hogy már sokan kérdeztek erről és azt is tudom, hogy ez eléggé merész kijelentés. 22 leszek és még sosem volt barátnőm, pedig nem egy lánynak udvaroltam, mindegyik udvarlásnak pocsék vége lett. Így számomra az a logikus, ha nem leszek szerelmes, mert számomra ez egy telitáras orosz rulett. December óta "tiszta" vagyok és azóta másfelé se néztem, nem akarok többé szerelmes lenni Nem kellettem eddig egy nőnek sem, ezt elfogadom. Ezt most nem nyafogásnak szánom. És nem is szeretnék senkit se a párkapcsolatról lebeszélni, de megannyi ismerősöm próbál rábeszélni arra, hogy szerezzek valakit, amitől mostanában egyre többször felmegy bennem a pumpa. És még egy fontos megjegyzés: hetero vagyok.

22/F



2020. jún. 25. 23:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
53%

Udvarolni? Jo reggelt! Ezeknek a noknek mar hova udvarolsz? Teljesen megvaltozott a tarsadalmi hova tartozasuk. Mar nem kell nekik a lovagias hozzaallast megadni. Amelyik bunko azt el kell nyomni mint a csikket a nirmalisabbakat meg tiszteletbe tartani amig ezt viszonozzak!

Hidd el sok idot es energiat sporolsz majd ezzel!

2020. jún. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az én esetemben megszakítottam a kapcsolatot a lányismerőseimmel, és azbolyanokkal, akik b.kuráltak a nőzéssel és elfoglaltam magam mással. Drasztikus, de beválik.30f
2020. jún. 25. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Te most duzzogsz és meg vagy sértődve. Legyél szerelmes, csak ne mondd el senkinek, abból nincs baj.
2020. jún. 26. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
59%

Talalj egy olyan hobbit, ami minden idodet es penzed elviszi. Komolyan.

Velem ugyanez volt, kudarc volt az egesz, nem erolkodtem vele, viszont kellett valami amit ugy eloterbe helyezek hogy mas dolgokon nem nagyon elmelkedjek.

Vettem egy oreg Zsigulit. Nagyon tropa volt, de viszonylag sokat ertek hozza, egy even keresztul abbol allt az eletem hogy melo utan hazaestem, es azt butykoltem. Rament vagy egy milla (fenyezest + lakatolast nem en csinaltam) de most tartok ott hogy el merem vinni muszakira.

Ha kesz lesz, fol ala fogok vele oromombe autokazni. Csak az enyem lesz, senki nem mehet vele, es ugyanannyit el lehet ra kolteni mintha egy bartnonek vennel mindenfele draga cuccokat. Hiaba csak egy targy, viszont orok!

2020. jún. 26. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Gratula 4-es, milyen színű? A zenetanáromnak volt anno egy gyönyörű, bordó makulátlan fényezésű kombi zsigulija. Szerintem sokkal szebbek a veteránautók, valahogy a maiak olyan tucatok és karakter nélküliek.
2020. jún. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Eredetileg én is bordó kombit akartam, de sajnos a gombszemű kombik ára az egekben, még romosan is. Maradt a zöld sedan. 21011 :)
2020. jún. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ez is egész jó terápia. Én is tervezek egy veterán autót, talán egy ezeröcsit. És modellautókat is elkezdtem gyűjteni.
2020. jún. 26. 17:13
 8/13 anonim ***** válasza:
Én még venni esetleg tudnék, bár most pont munkát keresek a vírus miatt, viszont ami nagyobb baj, hogy tök kezdő vagyok autószerelésben, pedig gépészmérnökin végeztem autós szakon :D Hát ez van, de talán majd egyszer....
2020. jún. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
6-os az is jó, jók ezek az autók, gondolom még bütykölni is könnyebb őket, mint egy modern Mercit, amihez hozzá se férni, mert elrejtenek mindent és speckó szerszámok kellenek...
2020. jún. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Többieket szeretném megkérdezni, hogy a kérdésemmel kapcsolatban mi a válaszuk. Kissé elkanyarodtunk a témától! :D
2020. jún. 26. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!