Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Kb.1.5 hete beszélgetünk esténként,már elég mély témáról.Napközbe egész nap rá gondolok,alig várom az estéket hogy beszéljünk.Folyton rá gondolok.Tudom ki ő,De még nem taliztunk soha,azonban most azt írta talizni szeretne velem..Még soha sem volt párkapcsolatom,meg ilyen érzésem sem senki iránt..19/L.

2020. jún. 22. 09:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez még nem szerelem, max. vonzódás. Ha a tali is jól sül el és nem változnak az érzéseid felé, akkor szépen lassan lehet szerelemről beszélni, de úgy, hogy még nem is láttad, nem.
2020. jún. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19 évesen ez tényleg komoly kérdés? Ez csak virtuális vonzódás. Magyarul abba zúgtál bele, hogy van valaki, akivel beszélhetsz, nem érzed magad annyira magányosnak. Csak az érzés tetszik neked, hogy valakinek "fontos" vagy, mivel sosem élted még ezt át.
2020. jún. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez még csak vonzalom majd találkozásnál ki alakulhat a szerelem de a ki ábrándultság is.
2020. jún. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ezt még nem nagyon lehetne szerelemnek mondani. Ha a találkozásnál neked nem fog bejönni, vagyis nem találod majd helyesnek akkor vagy szimpla barátok vagy megszűnik a kapcsolat köztetek. Ha meg a srác a valóságban is helyes akkor nyert ügyed van. De amúgy miért nem beszéltek napközbe is? Csak azért kérdezem, mert nekem ez így eléggé fura. Nem akarlak megsérteni csak kérdezem.
2020. jún. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!