Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megeshet, hogy egy 70 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megeshet, hogy egy 70 éves szerelmes lesz egy 19 éves lányba?

Figyelt kérdés
2020. jún. 29. 09:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
65%
Johan Wolfgang Goethe német írót/költőt 83 évesen beperelték gyerektartás miatt.
2020. jún. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
77%
Lehetséges, viszont legtöbbször valamilyen hiány áll mögötte, ami az illető életében nincs meg, így egy másik személyben keresi. Hogy valódi kapcsolat legyen, ami nem ezen az illúzión alapul, az valóban elég ritka, bár teljesen kizártnak az ilyet sem tartom
2020. jún. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12%
Hát van az a pénz, Persze a lány oldaláról 😂
2020. jún. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%

A szerelemben minden megeshet.

Én csak 65 vagyok és 19-25 évesek között töltöm az elmúlt 30 évemet, de nem vetődött még fel a dolog, az elején se.

Aranyosak, szépek, szeretem őket, de kicsik.

Az is szép, ahogy egymással esnek szerelembe, de csak kívülről!

2020. jún. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
29%

Nem hiszem hogy egy ilyen képes tényleges szerelmet érezni.

Maximum esztétikailag tetszik neki a lány, vagy az, hogy baromi naiv, és nem úgy gondolkodik mint egy felnőtt, de ez csak felszínes semmi.

2020. jún. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Van olyan hetven eves pasi, akibe fiatal nokent en szerettem bele. Nem leharcolt trotyi, es jo genjei vannak. Meg iszogat is. Suru feher haja van. Olyan szemei, mint Paul Newmannek. Nem magyar pasi, sajnos itthon nagyon elhasznalodnak az emberek.

Shortban, atletaban fiatal a teste, csak macsosan gyurott az arca. Szerelmes voltam bele egy latogataskor, es ereztem, hogy kolcsonos a vonzalom. Es tudtam, hogy nem impotens, hanem uriember. Helyen kezeli, es eszeben sincs kavarni.

Meg 73 evesen is tetszik.

Fiatalon hulyen nezett ki pufokabb arccal.

Tehat a kerdes ugy van felteve, hogy adott egy ven szar. Egyaltalan nem torvenyszeru. Viszont ez az egy dugast sem kihagyni barmi aron nem minden nepre jellemzo.

2020. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
31%
Kodály meg a második felesége.
2020. jún. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, volt aki értelmeset is tudott írni. Amúgy ezt a kérdést csak kíváncsiságból raktam fel! 😀
2020. jún. 29. 22:09
 19/19 anonim ***** válasza:
27%
Megeshet, de minek? Gusztus kell hozzá a lánytól, hogy elviselje hányinger nélkül egy 70 éves férfi közeledését. Normális férfi nem is gondol ilyen nagy korkülönbségben lévő lányra. Na jó, Faludy György és Andy Vajna kivétel. Az elsőnél a hírnév volt nagyon jó gyógyszer hányinger ellen, a másodiknál meg a vagyon. Szóval igen, előfordulhat, de a 70 éves palinál ez már csak státusszimbólum. A pénzéért bármit megkaphat, ezzel dicsekszik a barátai előtt. Sok van ilyen a gazdagok között, és sajnos találnak rá olyan lányt is, aki belemegy ebbe. Majd nézheti huszonévesen, hogyan viszik a párját a temetőbe.
2020. júl. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!