Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Talaltam egy nagyon aranyos fiút, együtt vagyunk négy hónapja vagyis voltunk. Türelmes okos meg minden. Csak valami nem okés.Sokszor szakítottam mar vele, mert nem vagyok magamban biztos, nagyon rossz érzés, sajnalom őt. Nem tetszik a külseje, nem szeretek vele csókolózni, néha lett volna mar a szexhez kedvem volt petting is kb másfél hónapja nem is egy, dr valahogy nem voltam jól ebben a kapcsolatban. Azt éreztem hogy ez nem tesz jót nekem. Sokszor arra keltem hogy sírok... Mindig a szüzességemmel kapcsolatban hogy elveszi...és nem akarom még de nem bírtam ellenállni a kezeinek.... De aztan elkezdtem fogamzasgátlót szedni hogy oké akkor készüljünk az elsőre, és elment a kedvem abszolút, az egész kapcsolattól, olyan mintha a szexualis része tartotta volna 3letben pedig emlékszem h nehezen vettem rá magam a pettingre mert nagyon körülményes elmennem.

Meg az is igaz h nagxon megértő, türelmes mindig meghallgat... De ez baj mert sokszor csak hallgat semmi véleménye, nagyon visszafogja a gondolatait, utalom az ilyet,mondja ki amit gondol.

Minden itt említett problémát, amit leírtam neked próbaltuk megoldani mindig elmondtam neki h hogy lehetne jobbá tenni a kapcsolatot.

Most hogy egy pár napja megint szakítottunk a sok kétely miatt kicsit jobban vagyok nem vqgyok zaklatott nem kezdek el sírni előre a szüzességem miatt vagyis inkább az ártatlanságom miatt.

Sose voltam még szerelmes sose tetszett igazan senki külsőre... Fog valaha nekem valaki igazán tetszeni? Volt amikor valakinek nagyon tetszett az illata.

Nem is értem hogy miért csinalom ezt, januárban vettem egy műpéniszt hasznaltam is sokszor... De tőle félek, terhes nem ugazan lehettem volna mert fogamzásgátló plusz óvszerrel is védekeztünk volna... De tudod olyannak akarom magam odaadni aki tényleg olyan, olyat szeretnék aki tetszik, tudom h mindenkinek van hibája. De nem akarom magam ezzel megsérteni hogy megalkuszok. Tényleg okos aranyos kedves. De így adjam magam oda? Nekem férfiasabb férfi kell. Ő nyakláncot hord tudom h a férfias férfuak is szoktak de ô alapvetően elég nőies. Szóval enkem ez nem tetszik meg nagyon nagyon vékony. És stressz helyzetben hanyik néha amikor elmentünk étterembe az is stressz volt és hanyt és enm a kajatól mert én is ugyanazt ettem vagy hatszor hányt kb két hónap alatt. Vagy legalább rosazul lett. Biztos valami lelki gond ez nala.. sajnálom de tényleg.

De magamat se akarom becsapni. Sok kétely itt van, az egész kapcsokatunk alatt sok kételyem volt. Bizonytalan voltam h ez nekem kell vagy sem. Nem tudom. Most sem.

Maradjak vele vagx sem? Még nem késő újra újrakezdeni

Lehet hogx a fogamzásgatló miatt nem kívánom,három napja hagxtam abba. Bar amijor talizni akart akkor nekem az egy héten egy tali is elég volt, a csók sem esett jól csak értünk tettem. Nem nagyon tudok magamon kiigazodni, a kapcsokatunk eleje óta nem tudok dönteni. Segítsetek! Valaki volt már ilyen rossz helyzetben?

Előre is köszönöm

20/L 19/fiú



2020. jún. 29. 22:49
A kérdező szavazást indított:
Ebből elég, szakítsatok
Lehetne egy új esélyt adni
Egyéb
23 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts végleg.

Egyértelmü hogy nem vonzódsz hozzá.

Szerencse hogy ezt észrevetted mielött lefeküdtél volna vele,ha már most sírsz a gondolattól hogy vele lesz,hatalmas jelzés volt.

2020. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok jót írtál a kapcsolatotokról, ennek így semmi értelme. Szakítani meg nem sokszor kell, mert az komolytalan. Egyszer, de akkor határozottan.
2020. jún. 29. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Egyértelmű h nem vonzódsz hozzá, nem is vagy szerelmes. n egy ilyen élmény után eskü elgondolkoznék rajta h nem vagyok-e biszex vagy leszbi. vagy lehet nem csak egyszerűen nem ő a tökéletes. Lehet h még nem állsz rá egy komoly kapcsolatra
2020. jún. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
De ugye nem vagyok borderlineos valószínűleg attól, hogy nem tudtam egyből dönteni h ez nrkem most jó vagy sem?
2020. jún. 29. 23:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy az, szerintem egyszerűen csak tapasztalatlan vagy. Majd belejössz.

(#2)

2020. jún. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Tapasztalatlan? Azt igaz nem említettem hogy kb húsz kapcsolatom volt ebből egy egyéves egy hét hónapos meg több néhany hónapos
2020. jún. 30. 00:04
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy vagy. Azért az ennél komolyabb.
2020. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 vagyok, a borderesre írtam
2020. jún. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%
Szakíts vele. Ennyi (meg)szakítás a filmek esetében nincs,a reklámokat tekintve:D. Elfogadjuk,hogy nem jönnek be neked a feminimebb pasik,de ne mondd azt,hogy ez egyértelműen azt jelenti hogy férfiatlan,ugyanis ez nem igaz.
2020. jún. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!