Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Milyen szerelmesnek lenni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen szerelmesnek lenni?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és még soha nem volt senkik.

Tetszettek fiúk, de azt nem nevezném szerelemnek, mert nem igazán ismertem őket.

Annyira szeretnék már valakit, akit tiszta szívből szerethetek és aki viszont szeret.

Tudni akarom milyen érzés szeretve lenni.Őszintén szerintem egy fiútól se kaptam még egy ölelést se.

Összeakarok bújni valakivel az ágyon, csókolózni, beszélgetni egész éjjel.

Attól félek, hogy egyedül maradok.

Minden osztálytársamnak volt már valakije engem kivéve.Én nem is azért akarok valakit, hogy elmondhassam, hogy jaj nekem is volt, hanem meg akarom tudni milyen is egy jól működő párkapcsolat.

Már 5 éve nem tetszett senki, az az érzés is úgy hiányzik már.Hogy ha látom kiugrik a szívem a helyéről, de még ezt se tapasztalom meg idősebb fejjel.



2018. nov. 29. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Én is hasonló helyzetben vagyok, csak fiúként. Egy csomó lány van aki szép, tetszik stb:. Viszont az csak külső tetszés... Minél jobban megismertem, nem igazán tudtam volna vele elképzelni magamat...
2018. nov. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
én is :(
2018. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%
Dettó. Soha nem volt még barátnőm, valószínűleg a külsőm miatt (a mackós testalkat és a körszakáll nem mindenkinek jön be), viszont a személyiségemmel kapcsolatban szerintem nincs semmi kivetnivaló (nem vagyok egoista, bár lehet úgy tűnt :D ). De már nagyon szeretném megtudni, milyen érzés kézenfogva sétálni valakivel, akivel kölcsönösek az érzelmek. Bár sajnos a mai lányok nagy része sajnos a kockahasra és az anyagiakra bukik (természetesen hatalmas tisztelet a kivételnek). De majd talán egyszer szerencsém lesz, ahogy Neked is, kedves kérdező. 19/F
2018. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
24%
Idősebb fejjel? Ezen nagyot nevettünk. :D
2018. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Elmagyarázhatatlan. Soha nem kötődtem senkihez annyira, mint ahhoz a személyhez, akibe szerelmes voltam. Egyáltalán nem volt hosszú "kapcsolat", igazából nem is nevezném annak, de mivel ő volt az első ember aki bármit is érzett irántam, nagyon beleszerettem, és az a "szakításunk" után fél évig megmaradt, ami lehet hogy csak azért van, mert alapjáratok nagyon tudok kötődni az emberekhez. Tudni fogod, hogy milyen, amikor az leszel, nem lehet szavakkal leírni :)
2018. nov. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Rajesh ***** válasza:
60%

"Ha megkérdezed milyen szerelmesnek lenni akkor még soha nem voltál még igazán szerelmes!"


Ha megszállottan mindenhol keresni fogod a szerelmet keresed megállás nékül a kapcsolatokat akkor SEM fogod megtalálni az igazit! Elöbb-utóbb elhagy vagy éppen Te Őt mer nem illetek össze. PL Így jártam anyátokkal. Rengetegen keverik össze a szerelmet a mai Srácok a Szeyuális izgalommal.


Az egy ideiglenes állapot ami jó érzéssel tölt el. Lehet bárki jóképű, Okos kedves de ha nem illik hozzád akkor nem lehet több egy ideiglenes partnernél vagy barátnál!


Éld az életed és majd találkozol vele! És merj próbálkozni, akkor is ha félsz!


Az érzés amikor szerelmes vagy leírhatatlan és mindig máshogy mutatkozik meg mindenkinél. Szívesen vagy vele, nélküle elég pocsék. Mindent meg akarsz tenni érte a magad módján, leakarod nyűgözni, új dolgokat akarsz neki mutatni, és általa magadat akarod megmutatni, hogy milyen is vagy valójában.


Könnyen összekeverik akkor is ha csak külsőleg tetszik nektek valaki, vagy a stílusa miatt. Az érzelgősebbek azonnal elképzelnek egy általuk kitalált személyiséget, amilyennek megálmodnátok a tökéletes társat, de amint megismeritek hogy milyen valójában vagy pont ezt kihasználva használ ki titeket.


MADÁCH IMRE: "A nő ki olyan mint a méreggel kevert méz"


Én: "Az meber szívében leli mérgét és ködösíti el az elmét!"


Kiscsit komolyra fordítottam a témát és elfordultam valamennyire a tárgytól! Bocs! 22/F

2018. nov. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%
Jó.
2018. nov. 30. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Férfiként csak annyit tudok nyilatkozni, hogy kissé lefogy az ember pénztárcája. Amikor nő kerül a képbe. Jajj lányok ...


18/f

2018. nov. 30. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én szerelmet már sokszor éreztem és leginkább a rajongáshoz tudnám hasonlitani.

Imádsz mindent az adott személyben a haját, az arcát, ahogy viseli ezt vagy azt, ahogy csinál ezt vagy azt, mindene lenyűgöz és a teljes kiteljesedés szerelemben amikor a másik is ugyanezt érzi irántad és mindenedet imád.


De aztán van a szeretet. A kettő nem összekeverendő.

Szerelmet sokszor szeretetet csak egyszer éreztem. A mostani páromat ténylegesen szeretem. Nem csak szerelmes vagyok belé hanem szeretem teljes szivemmel.

Még akkor is ha van ami idegesit, ha sokszor felcs.eszi az agyát és én azt nem szeretem, attól őt még szeretem és soha eszembe se jutna hogy esetleg szakitsunk vagy bármi történjen velünk. Mi egy csapat vagyunk és kiállunk egymás mellett a végsőkig. Legjobb barátok, szenvedélyes szeretők és szeretetteljes pár vagyunk egyben. Ez a szeretet. Amikor elfogadod hogy habár a párod nem tökéletes és van amit nem feltétlenül szeretsz benne, ettől függetlenül őt mint a párodat mélyen szivből szereted.


Szeretet és szerelem történhet együtt is vagy egymás után is. Sokszor vannak párok hogy ahol a szerelem már elmúlt a szeretet marad. Ők sokáig együtt maradnak, ha azonban nincsen szeretet (ami hosszútávú) akkor sok jót nem fog látni a kapcsolat a kezdeti rózsaszin felhő elszállta után.


Én imádom a páromat, szeretem és szerelmes vagyok belé. Ez az amit érdemes keresni.


Remélem segitettem.


Ja de még egy utolsó megjegyzésnek: a szeretet nem kell hogy azt jelentse hogy valakit szeretsz még akkor is ha radikális dolgokat csinál ami nagyon a te nézeteid ellen van.

Vannak párok ahol a feltétel nélküli szeretet bejön, de ha mondjuk a pasid elkezd fizikailag aggressziv lenni veled az már nem tolerálható kategória, és mindent meg kell tenni hogy azért húzzunk egy vonalat valahol.

2018. nov. 30. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ja egyébként marhajól leirtam hogy mi is az a szerelem csak elfelejtettem leirni hogy milyen érzés.

Hát jó érzés tudni hogy valaki mindig mellettem van valaki akire mindig számithatok és ő is rám.

Na megy miközben irtam ezt a regényt és a páromra gondoltam majd elsirtam magam a boldogságban.

2018. nov. 30. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!