Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen megtörténhet? Veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen megtörténhet? Veletek megtörtént már ez?

Figyelt kérdés

Arra gondolok hogy valakivel valami ok miatt nem lehetett köztetek semmi noha megvolt a szimpátia és talán egy kis érzelem is de mégsem lett belőle semmi. X ideig rossz volt, sok szenvedés volt utána egy ideig aztán valahogy elfelejtődött, majd egy vagy több év múlva váratlanul vagy szánt szándékkal találkoztak az illetők és akkor kibontakozott újra valami amiből kapcsolat lett.

Ilyen megtörténhet,illetve valamelyikőtökkel megesett már ez? Kíváncsi vagyok hogy ez csak így a fejemben született meg vagy ezek valós dolgok is lehetnek.?


2020. jún. 30. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenkivel, minden megtörténhet:)
2020. jún. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
38%
Én úgy gondolom, hogy ha van olyan ok ami miatt akkor nem lehettetek együtt akkor ezt nem kell erőltetni. Mert egyszerűen ha valakitől tényleg akarsz valamit akkor megoldjátok, nem a körülményektől fog függni. Ha valakinek csak akkor kellesz amikor minden körülmény jó akkor nem lesz hosszú életű a kapcsolat.
2020. jún. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2# és mi van akkor ha még akkoriban esetleg egy friss csalódás állt a háttérben valamelyik fél részéről és emiatt félt újra közel kerülni a másikhoz de esetleg ez már elmúlik és eszébe jut hogy annó volt ez az xy akivel majdnem lehetett volna valami és mondjuk az élet úgy hozza hogy lehet esély
2020. jún. 30. 13:30
 4/5 anonim ***** válasza:
34%
Nincs ilyen. Ha valakit akarok akkor összekapom magam. Ha valakibe beleszeretek pont nem érdekel, hogy előtte csalódtam. Ezek csak kifogások.
2020. jún. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát velem nagyon sokszor előfordult már.

2 exemet is kioffoltam anno,aztán mégis úgy hozta a sors hogy összejöttünk.

Működik,csak mindig bennük lesz a tüske hogy neked egyszer már nem kellettek.

2020. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!