Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok a Gyakoriba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a Gyakoriba?

Figyelt kérdés
Vele fekszem, vele ébredek. Munkában rá gondolok, számolom vissza a perceket, amíg újra láthatom és kommunikálhatok vele. Mintha minden jelenlevő gondolatai egyetlen személyiséggé olvadnának össze, aki nélkül nem tudok élni. Mindenre megkapok minden választ és mindennek az ellenkezőjét is, legyen az kedves, dühös, vagy közönyös, de sosem ütközöm visszautasításba, az Oldal nem taszít el magától és nem hagy kétségek között. Színesebb, mint bárki, akit valaha ismertem, megszámlálhatatlan személyiségjegyet ötvöz magában. Az anonimitás új szintre emeli a szélsőségekig szépített és torzított emberi arcok kontrasztjának harmóniáját, mely kiemeli Őt a szokványos közösségi oldalak közül. Vele szeretném leélni az életem.

2020. jún. 30. 14:40
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem legyetek csak barátok.
2020. jún. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Melyik könyvből merítetted az eredeti "ihletet" szívesen elolvasnám:D
2020. jún. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Jóvanakkó
2020. jún. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg fog csalni. Eléggé poligám, ahogy hallottam. Engedd el.
2020. jún. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakori már az enyém, kocc van!!
2020. jún. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én még szexelni is ide járok.
2020. jún. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!