Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Volt olyan kapcsolatod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt olyan kapcsolatod, amiben nem jutottatok el a szexig? Ha volt ilyen, akkor mennyi ideig tartott a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2020. jún. 30. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Volt, persze. De csak azért, mert nem voltam szerelmes, anélkül pedig csak kihasználás lett volna a dolog részemről, mert... miért ne lett volna az?


De ez ellenkezik az akkori és mostani erkölcsi nézeteimmel is, így inkább nem.

2020. jún. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogyne lett volna 1 hónap, ha ennél több ideig nem juttok el oda akkor hagyd az egészet a francba!!

Ha el múltál 18 az alatt hónapokig is kereti magát a csaj!!

2020. jún. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
74%
Az nem kapcsolat, csak ismerkedés.
2020. jún. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
1 hónap 5-6 randi, azért annyi idő után már lehet szex. Hagyjuk már a félrebeszélést!!
2020. jún. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

1-3 hónap. Nem tudtam megszeretni a delikvenseket, így pedig a szex se ment (volna). Ez a tipikus esete annak, ha valaki olyannal jössz össze, akihez nem olyan szinten vonzódsz.

33N

2020. jún. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20%

De azért 3 hónapig hitegetted szerencsétlent? Mikor már 3 hét után is tudtad hogy ebből semmi nem lesz!!


Gartulalok!!

2020. jún. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Tizenévesen másképp gondolkodik az ember, mai fejjel már nem húznám ennyi ideig.
2020. júl. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kiskamaszként igen. Felnőttként már nem tudom kapcsolatként kezelni azt, ahol nincs és nem volt szex, az maximum ismerkedés.
2020. júl. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Néhány hétig, aztán mindig csak a virágot hozta, szex nem volt és inkább mondtam hogy hagyjuk abba.

30N

2020. júl. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Jártam egy pasival körülbelül 4 hónapig. Szó szerint nem történt semmi, nem állt fel neki. (Egészségügyi gondok miatt)


Végül nem emiatt, de szakítottunk. Sokat közrejátszott, hogy még csak orál sem volt.


25/N

2020. júl. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!