Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miből érzitek igazán ki az igazi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miből érzitek igazán ki az igazi?

Figyelt kérdés
2 nagyon fontos személy van az életemben, nagyon hosszú ideje próbálom el dönteni ki iránt mit is érzek, de hiába gondolnék jobban az egyik félre eszembe jut mit éreznék ha el engedném a másikat, lehet legbelül tudom már kit is szeretek igazán, de azonnal vissza húz mi történik akkor a másik féllel, mégis honnan vagytok biztosak a szerelemben, vagy lehet fontosabb kérdés, hogy kéne el viselnem, hogy utána az egyik felet biztosan el vesztem, lehet emiatt nem tudom össze rakni a képet, pedig sosem voltam döntés képtelen, de ezt egyszerűen nem bírom már L/23

#szerelem #fájdalom #szintlépés #Döntés képtelen #Megszakadt szív
2020. júl. 2. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Sehonnan. Ezért is végződik a kapcsolatok 90%-a szakítással.
2020. júl. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%
Randizzál mindkettővel és meglátod melyikkel illesz jobban össze. De amikor már kicsit is komolyodik a dolog, a másikkal azonnal szakíts, ne vezesd meg.
2020. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki mellett önmagam vagyok, nem kell megjátszanom magam. Aki kihozza belőlem a legjobbat, de hosszú a lista... Akiben teljesen megbízom, bármiben számíthatok rá, mindig megnevettet, ha szomorú vagyok, meg tud lepni, odafigyel rám, jól bánik velem, akiről szívesen gondoskodom, akivel megvan az összhang. :)
2020. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem bírnád elviselni az egyiket, ha a másik lenne az igazi, ez alól egyetlen kivétel van ha ki akarsz az igazitól szakadni, akkor tűröd az újat.
2020. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%
South Park szituáció ez is, amikor a Sátánnak választania kellett volna Chris és Szaddam között, mindkettőt szerette, csak az egyik szexuálisan volt béna, a másik meg emberileg. Hát, tedd te is azt amit ő. Hagyd mindkettőt és törődj magaddal egy ideig, szabadon, ne rendelődj alá a kapcsolataidnak ennyire.
2020. júl. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak paraméterek, amelyek jó eséllyel megjósolják egy kapcsolat hosszú távú sikerét.

1. azonos világnézet (pl ő keresztény te ateista valszeg nem működik)

2. azonos elképzelés a jövöről (pl mikor és hány gyereket akar, házbna avgy lakásban akar élni, akar-e kertet, kutyát, stb.)

3. azonos pénzköltési szokások (pl ha te felveszel 1 millió személyi kölcsönt nyaralásra, ő meg spórolós, az a kapcsolat valszeg nem fog működni

4. viták feloldása: az nem baj, ha vitatkoztok, de meg kell békélni, és kompromisszumra kell jutni. Ha csak mindig egyvalaki enged, az sem jó. Ha valamelyikőtök meg hosszan tartogatja a sérelmeit, az sem jó.

5. Közös időtöltés: ha te otthonülő vagy, ő meg bulizós, az sem jó perspektíva. Legyen több helyen átfedés az érdeklődésetek között, de nem kell teljes átfedés.

6. Hasonló szexuális igények. Gondolom nem kell magyarázni.

2020. júl. 2. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nem egyertelmu hogy melyiket valasztanad, es nem vagy egyikbe annyira bele zugva hogy a masikat eszre se vedd, akkor egyik sem az igazi.
2020. júl. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!