Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, hozzátok szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hozzátok szól a kérdés: miért érzitek, ha nem egy bizonyos nő az igazi? Akkor, ha különösebben nincs semmi gond se vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megtudjátok fogalmazni, vajon mi állhat emögött az érzés mögött?
2019. júl. 4. 21:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Én nem hiszek ebben a fogalomban, "igazi" nem létezik (semelyik nemből, ez egy infantilis romantikusvígjátékos kifejezés), maximum a legideálisabb a lehetőségek közül.
2019. júl. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

# 1

+1

2019. júl. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem tudom megfogalmazni, a kérdést sem értem.
2019. júl. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Rockarc ***** válasza:
97%

Nincs hibatlan ember, tehat mint "igazi" olyan nem letezik. A kerdes ott van, hogy el tudod-e fogadni a meglevo hibaival egyutt, vagy sem. Ha azt mondtak rad, hogy nem vagy az igazi, akkor valoszinuleg van egy olyan tulajdonsagod, amit a masik nem tud toleralni, es nem is latja, hogy valtoztatni tudsz rajta erdemben.


Sokkal inkabb kerdes, hogy mitol igazi az igazi. Ugy fogalmaznam meg, hogy az osszes hibajaval egyutt szeretem es ez kolcsonos. Megtalalni nehez az ilyet, utana mar megy minden.


43F

2019. júl. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
Edricicus attól mert te nem találtad meg még létezik az igazi :) Megfogalmazni nehéz, de az igazi biztos hogy nem olyan (legalábbis nekem) akire ha először ránézek az jut eszembe hogy "de jó lenne megk.rni az este". Inkább valami olyasmi hogy "basszus rá várok ezer éve". Olyasmi ez talán mint egy kapcsoló bennem amit az a bizonyos személy azonnal aktivál. Aki megtalálja az igaziját az rögtön tudja.
2019. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Faxt hagynám. Bomba feleségem van gyerekek után is, dehogy dobom én őt el.
2019. júl. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha az igazival vagy együtt azt érzed. És bár nagyon próbálják bizonygatni, hogy ez nem így van de ő valóban egy tökéletes ember lesz (számodra). Imádni fogod az összes olyan dolgát ami tulajdonképpen hiba. Szerelmes leszel minden egyes tulajdonságába, azokba is amik objektíven nézve nem jó tulajdonságok. Az ember érzi ha ez nincs meg abban akivel randizgat. Az igazi pont azt jelenti, hogy megismered és azt érzed, hogy úr isten ez az ember tökéletes. Van annyira intenzív érzés, hogy elég egyértelmű. Minden klappol, minden működik.

Persze, sok ember nem talál ilyen társat vagy beéri azzal, hogy nem annyira rossz ember akivel éppen együtt van. De szarból nem lehet várat építeni. Hogyha nem tudod a párodnak minden porcikáját csodálni akkor nem ő az igazi számodra. Akkor sem ha amúgy megvagytok és nincsenek nagy problémák.

2019. júl. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

#7



Ahhoz, hogy mindenkinek legyen egy "igazija" (és nincsenek átfedések, mivel mindenkinek egy igazija van, az alapdogma szerint) ugyanannyi férfi és nő kellene, hogy létezzen életkoronként a világon. Így van? Nincs így, abszolút nincs egyensúlyban, a melegek száma pedig relatív alacsony ahhoz, hogy a többletet-hiányt ők vigyék nullszaldóra.


Sőt, ha így lenne, nem lennének jobb híján kapcsolatok, nem lenne 1-1 embernek 2-3 szeretője is (mindkét nem), meg ilyesmik. Ezért nem lehetséges az "igazi" fogalma.


De ez baromság, ez hülyeség. Megszületsz és már ki van jelölve neked "az igazi" és a világmindenség összes történése bele van kalkulálva, hogy márpedig találkozni fogtok és minden pont úgy áll össze? Ha-ha? Ez vicc? Fatalista hozzáállás.


És mi van, ha te "igazid" már meghalt, találkoztatok, de pont nem érdekelte egyikőtöket sem az egész, vagy olyan helyen van ahová úgysem jutsz el? Sokra mész vele, ha egy amcsi redneck, egy észak-koreai szalagmunkás vagy egy massai törzstag a számodra kijelölt "igazi".


De ha tényleg elhiszed "az igazi" létét, akkor azt is el kell hinned, hogy a világon minden esemény előre meg van írva és ez ellen nem lehet tenni, mert bele van kalkulálva minden amit teszel. Még a megváltoztatási kísérleted is az alap megírtad hozza elő. Ez így nagyon fatalista.

2019. júl. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Sokunknak a kinézet, a külalak fontos. Azt gondoljuk, hogy oké, hogy van egy valaki mellettünk épp, de ha látunk egy érdekesen szép valakit, akkor beindul(hat) a fantázia, hogy vele jobb lehet, vagy épp milyen lehet (egyszerűen csak az élet, stb.). Tehát egyfajta kalandvágy végett talán.
2019. júl. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én sem hiszek az igaziban túlmisztifikáltan. Vannak, akikkel passzol az ember. Van, akivel jobban, van, akivel kevésbé.

Emögött viszont nincs olyan, hogy nincs gond és ott a nem passzolás érzése. Valami gond van, maximum még nem tisztult le. Elég gyakorlatias vagyok, szóval nálam ezek elég hamar leesnek, de ismerősöknél láttam, hogy akár fél év is eltelt, mire rájött az egyik fél, hogy mi a gond. Pl. volt olyan, hogy az egyikük mindenben lusta volt és a másiknak ez nem esett le.

2019. júl. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!