Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 20-25 év közti férfiak ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-25 év közti férfiak ti mikor érzitek, h ő az igazi vele akarjátok leélni az életeteket?

Figyelt kérdés

Mennyi idő után érzitek azt,hogy csak ő kell nektek senki más, ő az igazi?

Mennyi idő után vagytok képesek ezt kimondani?



2016. máj. 31. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár már az első pár beszélgetés után. Szerintem ebben nem sok különbség van a két nem között.
2016. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
vagy arra tudnátok válaszolni,hogy lehet legkönnyebben megtartani egy férfi mi az ami a férfit legjobban idegesíti és szakítani akar a párjával?
2016. máj. 31. 09:41
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
2, nincs recept. a való élet nem olyan mint a női magazinok (5 lépés, hogyan tartsd meg a párod stb). az egyszerű nő azt gondolja szexel vagy gyerekkel megtarthatja a férfit. lehetséges persze, de nem ez a tipikus. a legtöbb normálisan működő kapcsolat alapja, hogy a párok "barátok" is legyenek. persze a többség azt mondja a szex a működő kapcsolat alapja, de ez egy tévedés. szexet bárki kaphat bárhol és szinte bárkitől. valódi társat viszont nem.
2016. máj. 31. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a barátnőm egyben a legjobb barátom is. Ennél erősebb kapcsolati alapot el sem tudnék képzelni.
2016. máj. 31. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3-as, 4-es jól leírta szerintem.


Nagyon fontos a kölcsönös bizalom, őszinteség, megértés a másik iránt. Én mindig is úgy gondoltam, hogy majd az a lány lesz életem szerelme aki egyben a legjobb barátom is :) Még nem sikerült megtalálni az illetőt. De talán még van remény :D

2016. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!