Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire lehet egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet egy ilyen emberben megbízni?

Figyelt kérdés

Nem olyan rég összejöttem egy pasival, aki mondta, hogy eddig nem nagyon volt tartós kapcsolata, inkább szexkapcsolatai voltak, szóval semmi komoly.

Lehet mindenkinek ezt mondja, szóval éppen ezért gondoltam, hogy lehet a mi kapcsolatunk sem lesz túl tartós.


2020. júl. 4. 23:43
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Én a helyedben félre tenném az utamból.
2020. júl. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%
1+Szóval biztos, hogy nem állnék be a sorba.
2020. júl. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Semennyire. Tőled is csak szexet akar.
2020. júl. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%
Ez így önmagában semmit nem jelent. Én még sosem kezdtem úgy kapcsolatba, hogy azt hittem, hogy örökké fog tartani, mégis hosszú kapcsolataim voltak. Azt vedd figyelembe, hogy veled hogy viselkedik, az, hogy előtted mi volt nem számít.
2020. júl. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Jézusom, neked mi bajod? :D

Szóval minden rendben van vele, ezért beképzelsz egy indokot a szakításra.

2020. júl. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem latok problemat. Majd alakul, mi lesz a ti kapcsolatotokkal.
2020. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy mindenkinek ezt mondja, de lehet, hogy nem.

Lehet, hogy aki elsőre tisztességesnek tűnik, azt mondja, hogy mindig komoly kapcsolatot keresett, az csak meg akar dönteni.

Sosem lehet biztosra menni.


"...összejöttem egy pasival..." Tehát már megtörtént. Most már felesleges kérdezned, most már nem ismerhted meg jobban az ágybabújás előtt.

2020. júl. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
17%

4: "Ez így önmagában semmit nem jelent."

De igen, azt jelenti, hogy a szexualitás nem jelent neki komoly kapcsolatot, elköteleződést.

Akinek ez nem így van, az meneküljön.

Nekem mást jelent a szexualitás, és alapelvárásom, hogy a társamnak ugyanazt jelentse.

2020. júl. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
17%

Jó sokáig ne tedd szét a lábad, ha küzd akkor komolyan gondolja, ha még nem akkor legalább pár randin meghívattad magad kávéra,fagyira, stb.


Minden nő ezt csinálja, nem gáz!

2020. júl. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
27%
Nők! Mikor jön már meg az eszetek?! Állandóan a hulladékokban látjátok meg a nagy Őt....
2020. júl. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!