Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt képesek elfogadni a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt képesek elfogadni a nők és megbízni az emberben vagy így eléggé esélytelen komoly kapcsolatra szert tenni?

Figyelt kérdés

Egyben tanácsadó és masszőr is vagyok. És igen többnyire csinos nők járnak hozzám. ÉS legutóbbi barátnőm ezt nem bírta elviselni. Pedig semmi olyat nem tettem ami miatt kételkedhetne bennem.

Mindig odafigyeltem mindenre.

De nem tudta elfogadni. Pedig jól jövedelmez és nem akarom abbahagyni.

Szóval van valami más is amit az esetemben tennem kéne, hogy emiatt el tudjanak fogadni?

30/f


2015. febr. 17. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha semmi olyasmit nem tettél,akkor nem benned van a hiba.
2015. febr. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Pláne, ha semmi okot nem adtál féltékenykedésre.
2015. febr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!