Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 30-40es férfiak: Nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40es férfiak: Nektek fontos, hogy párotok igazán jó természetű, őszinte, romantikus nő legyen?

Figyelt kérdés

Rengetegszer látom, hogy ebben a korosztályban manapság csak az 50-60 kg-os, barbi nők kellenek, mindegy, hogy mennyire manipulatív, sz.rkavaró, nőkkel rondán viselkedő, gyereket értelmesen nem nevelő, sokszor rengeteget költekező nők kellenek, mert sokszor az ilyenek szimpatikusnak az anyósnak (a 30-40es férfiak anyukáinak).

Köszönöm előre is a komolyabb válaszokat :).



2020. júl. 9. 13:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer párkapcsolat van megbeszélve, ugyan legyen már mindkettő.
2020. júl. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A jó természet (kedvesség), és az őszinteség fontos, a romantika nem annyira. Az igazi férfiak szánakozva mosolyognak a Barbie babákon. A Muszkli Mukik szeretik a mű nőket, mivel hasonló a hasonlót vonzza.
2020. júl. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom te hol élsz, kinek kellene egy olyan nő amiket te leírtál?


Egyébként nem vagyok ennyire földhözragadt, hogy listám legyen a leendő párom tulajdonságairól. Szeressen engem, legyen normális a többi meg majd alakul.

2020. júl. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem nem jönnek be ezek a kis virágszál tündérkék. Az erős nőket szeretem akiket nem kell pátyolgatni és gond nélkül elküldenek bárkit a francba. Gyerek kizárt dolog szóval minél kevésbé anya típus annál jobb. Nekem személy szerint mindkét véglet amit leírtál inkább taszító.

42/F

2020. júl. 9. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%

Jó, kedves, aranyos természet, megjelenés ápolt és nőies, nem kell manöken alkatú a + kg soha nem zavart, és kíméletesen őszinte. Barbi babák soha nem vonzottak, nagyon nyafkák.

Legyen picit romantikus, de ne legyen rideg szobor. Dirigálós, parancsolgató, szigorú katonás természetű nőktől kirázz a hideg.

2020. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a temperamentumos, nagyszájú nők jönnek be mivel én is ilyen vagyok. Egy túl szelíd, romantikus csajjal nem találom a közös hangot.
2020. júl. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
... és legyen kedves is!
2020. júl. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Úgy 70%-ban igen.
2020. júl. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!