Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Olyan párok, akik már hosszabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan párok, akik már hosszabb ideje együtt vannak! Nálatok ez hogy megy?

Figyelt kérdés
8 hónapja vagyunk együtt a barátommal. Ennyi idő után is írogat, hogy mennyire hiányzom neki, alig bírja ki amíg nem vagyunk együtt, keveset alszik, mert nem tud nélkülem, számolja vissza a napokat, amikor lát megint, órákig akar telefonálgatni satöbbi. Szerintetek lassan 1 év után nem kéne már kicsit jobban kezelnie a különlétet? Vagy ez belefér abba, hogy ennyire szeret? Én például elvagyok pár napig nélküle is vagy ha nem dumálunk annyit egy nap. Lehet kevésbé szeretem vagy kezdek kiszeretni belőle? Mit gondoltok? :( Nem merem neki elmondani, mert nem akarom megbántani őt. :((

2020. júl. 9. 18:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
20 év házasság után is majd belebolondulok, amikor a férjem elutazik munka miatt 1-1 hétre. Hiányzik, hogy összebújjunk, hogy együtt fektessük le a gyerekeket, hogy együtt válasszunk filmet, stb.
2020. júl. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, ne azt írd, hogy mit mond, hanem, hogy mit cselekszik:D
2020. júl. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1: Mi sosem vagyunk külön 1 hetet, a max az a 3 nap általában. 1 hét szerintem is nagyon sok külön, de pár napot ki kéne bírnia szerintem.


2: Ezt hogy érted? Hogy amúgy törődik-e velem vagy csak üres szavakat mondogat?

2020. júl. 9. 18:18
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

Hát 8 hónap nem olyan sok idő. Mi alapból félig távkapcsolatban kezdtük (egy városban laktunk, barátom máshova járt egyetemre) és akkor rossz volt minden vasárnap a búcsú, meg a szünetekben/nyáron is igényeltem hogy minden nap együtt legyünk.

Utána én is egyetemre mentem, akkoriban már azért nem volt akkora szívfájdalom a búcsú.

Most meg jobban szeretem mint valaha, sok időt is töltünk együtt, mégis jól esik néha külön tölteni időt, egy héttel sem lenne gond ha bármi miatt úgy adódna.

2020. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2 Igen.
2020. júl. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Törődik velem és érezteti, hogy szeret. Nem ezzel van a baj, mert amúgy imádok vele lenni de mindig azt érzem, hogy ő nagyon szenved külön én meg nem annyira. Hiányzik, de nem őrülök bele.
2020. júl. 9. 18:40
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
5+ 2 férfi esetében is volt ilyen tapasztalatom. Mind kettőnél volt cselekedet. Egyik az exem, a másik a férjem:)
2020. júl. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6 Ha valós akkor minden nap ott van veled. Ha nem valós, akkor pár évig lesz ilyen.
2020. júl. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
8 honap utan mi mar egyutt eltunk, es nem voltak ilyesmi problemaink. Ettol fuggetlenul ot evvel kesobb is irogatunk egymasnak, hogy siessen haza, ha sokaig elvan, evente van kb 2-3 alkalom, amikor nem alszik itthon, olyankor megirjuk, hogy hianyzik, sokkal jobb egyutt aludni, de nyilvan bele nem halunk a kulonletbe.
2020. júl. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
Társfüggőség. Ha egy pasika ennyire gyenge, az engem inkább taszítana. Nincs saját élete? Mint egy kisgyerek, akinek hiányzik az anyukája aki majd ad neki kakaót.
2020. júl. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!