Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 23 éves nő - 32 éves férfi?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves nő - 32 éves férfi? Ti összejönnétek ekkora korkülönbséggel egy pasival?

Figyelt kérdés

Szimpatikusak vagyunk egymásnak, de kicsit aggódok a dolog miatt. Amikor belegondolok hogy az első házasságomkor 10 évvel ezelőtt ő hány éves volt csak .... furcsa ebbe belegondolni. Ismertek párt ilyen korkülöbséggel?

Nekem saját cégeim vannak, házam, autóm, nyaralóm, de nagyon szeretek jönni-menni, DE szórakozóhelyekre meg fesztiválokra annyira nem. Simán benne vagyok hogy ugorjunk le Horvátországba kibérelni egy hajót (van vizsgám rá) vagy bármi ilyesmi. De akkor már húzom a fogam ha el kéne menni a Szigetre egy hétre, mert nem tudom felfogni mit lehet ott addig csinálni.

Ja nagyon fontos: van egy 3 éves fiam!



2020. júl. 10. 15:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem, valószínűleg csak meg akar kefélni párszor aztán lelép!
2020. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
58%

35 éves férfiként már nem próbálkoznék 10 évvel fiatalabb lánnyal. Ez már generációs különbség, nincs meg a közös hang. Más életciklusban járunk.

Ha csak laza kapcsolatra vágysz, kalandra, akkor hajrá.

2020. júl. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Menj bele, érezd jól, aztán majd döntsd el, hogy mennyire akarsz komolyat. Addig csak randizgassatok és kiderül.

Amúgy biztos kikapok ezért is, de én 28 éves férfiként már elgondolkoznék 23 éves nőn. Hiába próbálja sok nő előadni, hogy mennyivel érettebbek a korosztályuknál, de a legtöbb 20 körüli csaj még elég tini. A te korodban és te helyzetedben meg főleg elgondolkoznék. Még a karrierem elején vagyok és valószínűleg sosem lesz olyan szintű anyagi hátterem, mint neked, de azért én egy bizonyos szint felett elvárnék valami hasonló dolgot. És itt nem elsősorban tisztán az anyagiakra gondolok, hanem a céltudatosságra, érettségre, élettervezésre és hasonlókra.

2020. júl. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
67%
Az adott lány mentalitását kellene ehhez tudni, nem biztos, hogy ő pótanyuka szeretne lenni, legalábbis szívesen aszisztál a gyerekkel töltött idődhöz, de korántsem lehetetlen, hogy nem hétvégi bulikirálynő. Van középút is, maga a korkülönbség nem sok.
2020. júl. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
36%
#1 te értelmi fogyatékos vagy? Melyik sor alapján ítélted meg úgy, hpgy a kérdező lenne a lány? Vagy csak olvasás nélkül ideböfögtél valami okosat?
2020. júl. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos nem.


22L

2020. júl. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

23 evesen korombeli, csoro, egyetemista sracokkal jartam.


Eletem legszebb idoszaka volt, a 10 evvel idosebb ferfiak szamomra nem is leteztek.

2020. júl. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem ebben a korban ez a korkulonbség már nem számit. Persze, 10 évvel ezelott esélytelen lett volna, hogy 22 évesen osszejojj egy 13 éves lánnyal, de most már mindketten felnottek vagytok, feltételezem, hogy dolgoztok.

Nálunk a szuleim kozott is 8 év van, én és a férjem kozt szintén, barátnom és a férje kozt szintén 8 év, tesóm és a férje kozt 12 /ok ráadásul akkor jottek ossze, mikor 18/30 évesek voltak, koszonik szépen, 15 éve jól meg vannak/.

Szóval ha szimpatikusak vagytok egymásnak, egy húron pendultok, akkor igazán ne érdekeljen, hány év van koztetek.

2020. júl. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
26 éves vagyok, a férjem 35. Hat éve vagyunk együtt, nem volt soha gond a korkülönbségből.
2020. júl. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Van aki 20-as évei végen is inkabb meg bulizgatna, jönne-menne valaki meg a huszas évei elején már családot akar. Ez tőletek függ hogy a celok, stílus (pl ki hogyan szeret kikapcsolódni), mentalitas mennyire egyezik meg. Illetve hogy a másik különbségeit mennyire tudjátok tolerálni ilyen téren, mennyi fér bele. Amúgy 9 év szerintem nem a vilagvége, ha a fentebb említett dolgok passzolnak.
2020. júl. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!